Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 2 randi után mehet vagy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 randi után mehet vagy ne kapkodjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok

2 randi után már mehet a sex

V nagyon elkapkodjuk a dolgot?

24/L


2016. máj. 11. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mehet, persze:)
2016. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Én már a másodikon is elvárom :-P Minek húzzuk az időt, amikor élvezhetnénk is ;-)
2016. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

A szex akkor mehet, amikor mindketten akarjátok, és készen álltok rá!

Ha ez a második, akkor a második, ha a tizedik, akkor a tizedik.

28/F

2016. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mehet
2016. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pszt! ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy mit akarsz attól a férfitól :) Nem azt mondom, hogy várasd meg egy évig, de azért jobb lenne megismerned annyira az illetőt, hogy legalább azt tudd biztosra nincs-e valami nemi baja. Lehet, hogy maradi vagyok, de szerintem még várhatnál. Kedves urak, hány olyan hosszabb kapcsolatotok volt, ahol a második randi után szexeltetek és együtt is maradtatok? Az a nő, aki a második randin már szétteszi a lábát, felveti azt a kérdést is, hogy hány második randija volt ezelőtt...

De ahogy érzed kedves kérdező :)

25/N

2016. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

#5:

Három olyan volt! Az első 15 évig tartott (plusz egy kis ráadás még utána is pár éven keresztül hébe-hóba) és három gyerek lett belőle (közös akarattal, tervezetten). Lefeküdtünk és két napra rá összeköltöztünk.

A második eset csak fél évig tartott, de második randin lefeküdtünk (elsőn csak petting volt).

A harmadik kimondottan szexkapcsolatnak indult, egyszer összefutottunk 20 percre, megnéztük egymást, pár nap múlva célzottan szex miatt találkoztunk. Két és fél éve tart és két éve már nem szexkapcsolat, hanem szerelem oda-vissza.


Leszarom, hogy hány második randija volt, nekem is van múltam, ő se foglalkozzon az enyémmel ;-)


Azért egyébként azt hogy gondolod, hogy kiderül van -e nemi baja? Gondolod, hogy ha még ötször körbe sétálják a Margit-szigetet kézen fogva, akkor majd az ötödik randin a pasi elmeséli, hogy fél évvel ezelőtt elkapott -e valamit egy prostitól? :-D


Maradi vagy, valóban :-P

2016. máj. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Pszt! ***** válasza:

#6:

Valahogy gondoltam, hogy egy-kettő biztos lesz, aki nem ért velem egye. Ritka kivétel lehetsz.

A nemi bajos dolgot, pedig viccnek szántam :D

2016. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7:

Ja, így van ... mondjuk ezért nem is relevánsak az én példáim, mert példa nélküli, ahogy én élek :-P :-D :-D

Persze, hogy vannak akik nem értenek egyet a maradi felfogásoddal :-P ... A szex jó, ha ellenkező neművel ismerkedek, akkor szexelni is akarok vele, azért teszem; a jó szex nélkülözhetetlen egy hosszútávú kapcsolatban ... Ezért derüljön ki minél előbb, hogy működik -e ;-) , valamint miért fosszam meg magam egy élvezeti forrástól az ismerkedés idejére?

2016. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pszt! ***** válasza:

Nagyon kedves 8-as :D

Biztos vagyok benne, hogy nem értenek velem egyet, főleg azok, akik kalandokra vágynának :D Szerintem az egy hónap az a normális kategória :D Ha férfi lennék biztos vagyok benne hogy négy gumival dugnék csak a második randin. Senki után nem akarnék takarítani :D

2016. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9:

Láttad, hoztam rá példákat, hogy a kalandból is lehet komoly. Egyébként soha nem értettem, hogy hogyan lehet komoly kapcsolatot keresni ... Annyi összetevője van egy kapcsolatnak amin bukhat, vagy állhat. Próbálkozni kell, élni az életet és előbb-utóbb megjelenik az ember életében az a társ, akivel majd komolyan is működik. De görcsösen komolyat keresni, előre kikötni, hogy mi lesz, milyen ütemben haladunk, az nekem nagyon erőltetettnek tűnik.


A nemi betegségekről meg annyit, hogy azok is ugyan olyan betegségek, mint a többi: kezelhetőek :-P meg lehet belőlük gyógyulni, mint az influenzából ... Sokan betegesen rettegnek tőle, de ugyan így akkor retteghetnél attól is, hogy a buszon a nyakadba tüsszent valaki. Persze nem kellemes betegnek lenni, de betegesen rettegni tőlük sem normális. A legtöbb egy fertőzés, vagy gomba, amit jó esetben pár nap alatt ki lehet kezelni. A másik a HPV, az ellen az óvszer is csak 50%-osan véd és orális szexel is elkapható (az emberek 80%-a elkapja legalább egyszer, sokszor tünetmentesen). Egyedül az AIDS ami ugye necces, de akinek van alkalmi kapcsolata, annak azért gondolom természetes a XXI. században, hogy időnként csinál egy HIV szűrést.

2016. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!