Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nincs orgazmusom hüvelye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom hüvelyen keresztül?

Figyelt kérdés
Ha a csiklon keresztül mindig sikerül de hüvelyen keresztül még soha

2016. máj. 10. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Úgy sem ha te csinálod magadnak valamilyen eszközzel?

2016. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert a hüvely idegi ellátottsága gyér.


A hüvely szülőcsatorna, szerepe annyi, hogy ondó be, magzat ki. Így is fájdalmas a szülés, hát még akkor...


A csikló a női orgazmus kulcsa. A clitoris görög eredetű szó, ami egyébként kulcsot jelent. A pénisz makkjának megfelelő szerve, tehát idegvégződésekben gazdag.


Hüvelyi orgazmus nem létezik, akkor a csiklóból kiinduló orgazmus irradiál (átsugárzik) a hüvelybe.


Szóval a kulcsszó: csikló. Foglalkozz vele és a párod.


És olvass utána, ne légy rest. A harmonikus szexuális életért áldozatokat kell hozni.

2016. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:

Nekem sem volt még.

26/F

2016. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó jó hogy neked sem volt még :D sajna sehogy nem sikerült még úgy... Sokat olvastam utána már csak sok mindent olvasni...kíváncsi voltam a véleményekre...
2016. máj. 10. 21:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Röviden azért, mert valamit nagyon rosszul csináltok. Tekintettel arra, hogy a kérdésed nyomokban információt tartalmazhat, úgy vesszük, hogy pasival együtt nem sikerül.


Itt egy checklist:

1) Kellően el vagy lazulva? Nem érzed magad feszültnek?

2) Nem akarod annyira a hüvelyi orgazmust, hogy megfeledkezel arról, hogy élvezd a szexet?

3) Szerinted hogyan csinálhatná jobban a párod?

2016. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert a partnered farka nem a g pontod ingerli, vagy ha teszi is, nem elég erősen

De lehet, h neked valamiért nem elég érzékeny.

A lényeg, hogy VAN orgazmusod! 😃


esetleg próbáld ki egy hajlított végű célirányos g pontos vibrivel 😉

2016. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még soha úgyhogy ezzel nem vagy egyedül:)
2016. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. máj. 10. 22:14




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!