Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb hely,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb hely, ahol maszturbáltatok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 18:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Legalább Jézus szakállára??


Amúgy volt még régen: ismerősünk lánya mögött, unokahúg mögött, szüleim közvetlen közelében miközben aludtak, buli után tóparton, mostoha nénikémet lesve ahogy fürdik a kulcslyukon át (ugyanez vérszerinti nénikémme is), meg hasonló elvetemültségek.

2016. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Buszon a hátsó ajtó mellett ülve, szóval minden leszálló látta.

Bölcsődében, miközben a szexi gondozónőket lestem (nem a kicsikre nem vagyok pedo :D) és nem látta senki.

Este egy tér közepén úgy, hogy egy csoport csaj (6 an voltak) elé leültem és végig röhögtek, amíg el nem élveztem (nagyon izgató volt).

2016. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Parkban padon,vonaton,toparton,kocsiban :-P
2017. jún. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 ZoltanAnglia ***** válasza:
Alvo hajlektalan nyitott szajaba vertem. Akkor kelt fel mikor az arcaba toroltem a faszzzomat.
2019. jan. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!