Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Álszentek a lányok, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álszentek a lányok, vagy nekik elnézve?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, szeretek a lányokkal beszélgetni. Néha aztán mélyebb témát érintenek és előhozzák a kapcsolatukat. A beszélgetésekből irok ki pár dolgot, amik ők gondolnak. Nektek mi a véleményetek erről?


Azt tapasztalom, hogy ha ők csaltak meg egy fiút, akkor a volt pasi a hibás, mert nem tudta megadni a dolgokat neki, illetve másik mentség, hogy össze volt a lány zavarodva.

Ha a volt pasijuk csalta meg a lányokat, akkor a pasik bunkók, nem ismerik a hűséget, parasztok.


Néha azt érzem, hogy királynőnek születtek, viszont ez ritka azért.


Ahogy észreveszem, nem feltétlenül tudják, hogy egy kapcsolatban kölcsönösen kell részt venni, a csajok gyakran önzőek, kapni szeretnek, foglalkozzon a pasi velük, menjen el oda, ahová a lány akar stb. De a csajok nem akarják ezt fordítva, nem "adnak", olyan mintha csak annyi lenne a szerepük, hogy kényeztessék őket és meghallgassák a beszélgetéseiket.


Ha pasi elront valamit, béna, ha a lány elront valamit, akkor feleslegesen pattog a pasi...


Rossz fiúk mindig náluk fognak megjavulni és 50-ik átverés után is látják az esélyt a srácnál, mert " a srác azt mondta, hogy szeret "


Amit még tapasztaltam, hogy ha a lány dobja a pasit, és a pasi összejön egy másik lánnyal, zavarja őket, holott ha a lányok jönnek össsze új pasival érdeklik őket, hogy vajon a fiúnak ez milyen? De ehhez nem kell az, hogy a lány dobjon. Csak fura ez a dolog, hogy a pasi nem csajozhat, de a lány meg igen.


Részegség: lányok sokat ittak, bocs, ők is tévedhetnek, férfiak meg részeg állatok, nem bírják ki pia nélkül és nem tudnak viselkedni.


25 éves vagyok, ehhez hasonló korosztállyal is beszéltem +/- 3-4 év. Nektek mi a véleményetek, egyetértetek velük?



2016. máj. 10. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érdemes ennyire általánosítani. Azt mondjuk tapasztalom hogy az exem nagyon féltékeny mert összejöttem egy fantasztikus lánnyal, pedig ő dobott engem. Ez érdekes. A többiről kevésbé tudok nyi9latkozni, mertn em iszom, és szóba sem állok olyan nővel aki iszik vagy dohányzik. Illetve én nem vagyok rosszfiú, egy teljesen átlagos normális értékrenddel rendelkező férfi vagyok, a nők mégis szeretnek. Nem tudom mekkora a mintavételed, de nem gondolom hogy így lenen ahogy írod. Vagyis nem ennyire általános.
2016. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pszt! ***** válasza:
100%

Mindenhez két ember kell, de ez szerintem nem nemtől függ. Mindkét nemnél megtalálható ilyen is és olyan is. Ha valaki félre megy az egy r.ngyó vagy egy f@rokbáró. Ha valaki nem tudja, hogy hol a határ az alkohol terén az szerintem nőben csúnyább, mint férfiban, de egyik sem helyes. Az összegzett véleményem pedig az, hogy rossz emberekkel, lányokkal beszélgetsz :)

25/N

2016. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen lányokat.

Isznak mint a gödény, cigiznek, füveznek.

10 fölött van, akikkel kavartak már érzelmek nélkül.

Konkrétan rákérdezel, na mi volt eddig?

Jaj 1-2 ilyen volt, nem tudom pontosan. És jön a kedvenc közhely: Mindenki hibázik.

Az nem hiba, amit az ember többször is elkövet.

De ő nem járna olyan fiúval, aki minden ribit megdug.

Szegények nem tudják saját magukról, hogy ők maguk is azok.

1-2 lány nagyon el van tájolva saját magát illetően... szerencsére vannak még kivételek.

Kedvencem, amikor megcsalnak egy fiút, de az nem számít megcsalásnak, mert az inkább "alakuilás" volt, nem kapcsolat.

A nőket nem a szavaik alapján kell megítélni, mert angyon tudnak ferdíteni, hanem a tetteik alapján.

2016. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

A feleséged alkalmazta jó párszor, gondolj erre amikor csókolgatod lúzerkém.

Egy önbizalomhiányos lány a testét is odadobja, hogy szeretve érezze magát. Keress rá Csernus, szeretetk_rva videójára.

2016. máj. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pszt! ***** válasza:
100%

Jól van, akkor most már szidhatjuk a pasikat is? :D

Van olyan férfi akinek ki van nyalva a segge. Minden nap meleg étel és tiszta lakás várja haza, meg persze az asszony tárt karokkal és egy köszönöm-öt se kap, mert ez a természetes :D

Férfiak és nők, felháborodás van mind a két oldalról. Okkal vagy okok nélkül is.

2016. máj. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a noket provokáló kérdéseket . De ezt kar hogy nem lehet zöld kézzel jutalmazni. :)
2016. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez általánosítás,de különben Ti kényeztettek el minket(nőket). :D
2016. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!