Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Régóta nem voltam együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta nem voltam együtt senkivel és most fájt, normális?

Figyelt kérdés
A mostani párommal végre eljutottunk az aktusig, de eléggé kellemetlen volt mikor elkezdtük. Nem régen jártam dokinál, aki azt mondta semmi problémám nincsen odalent. Lehet az, hogy azért fájt mert régóta nem életem szexuális életet? ez normális lehet?
2016. máj. 10. 12:11
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Stresszeltél és ezért száraz voltál, nem izgatott fel és ezért száraz voltál, hozzád képest nagy a pasidnak bármi lehet. A hüvelyed nem szűkül össze.
2016. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minimális köze van a fájdalomnak az eltelt időhöz.

Sokkal inkább van köze a partner figyelmességének és annak, hogy mennyire engeded el magad.

2016. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak szimplán béna vagy.
2016. máj. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!