Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Adna valaki tanácsot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adna valaki tanácsot?

Figyelt kérdés
Sok sok év házasság után ráadtuk a fejünket a hármas szexre,elöször a feleségem örömére + egy pasit veszünk be utánna egy nőt. Van olyan akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Kezdők vagyunk!
2016. máj. 10. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Jol gondoljátok meg és az esemény előtt mindent amit szabad és nem azt beszéljétek át mind hárman. A harmadik az idegen v ismerős?
2016. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most beszéltük meg egymással,most kezdünk válogatni,neked van tapasztalatod? Negativ?
2016. máj. 10. 12:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Hol lesz a casting engem érdeklen. Amúgy passz, gondolom a védekezésre gondoltok,illetve első körben szerintem nem kéne dugnia a fiúval csak pettingelni és majd meglátod, hogy ez így milyen neked, illetve majd nálad is így a csajjal, mert ez azért nem egy film, nem egy fantázia itt bármelyikőtökben megtörhet valami szóval ne akarjatok tögtön gangbang-et
2016. máj. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
dehogy csak light-ossan kiváncsiskodunk!
2016. máj. 10. 12:24
 5/10 A kérdező kommentje:
Tapasztalt nincs itt aki tudna élménybeszámolót tartani? :-)
2016. máj. 10. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább egy swingerbe menjetek eleinte. Sokkal kevésbé feszélyezö.
2016. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyszerűbb lenne ha szétnéznél az index HUSZ-ban a fórumok között kifejezetten vannak ilyen témakörök, ezt megélő emberekkel.
2016. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az előző kapcsolatom ráment a hármas szexre. Sajnos hiába fektettük le a szabályokat, hiába beszéltünk át mindent ezerszer, csak nem úgy alakult. A hármas szexhez nagyon nagy bizalom, harmónia és szeretet szükséges, illetve, hogy saját magatokban fel tudjátok dolgozni ezt az egész eseményt. Szerintem első körben jobb egy idegen, kevesebb az esély arra, hogy utána erről pletykáljon a fél város, vagy hogy utána a hátad mögött összejárjon a párod és a harmadik.
2016. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsónak igaza van, hogy óriási harmónia kell. Ha 1%ban úgy érzed ez nincs meg akkor veszélyes a tűzzel játszani.

Amúgy én is swingert javasolom, maga csak az élmény, hogy másokat láttok esetleg ti is mások előtt csináljátok már egy hatalmas lépés aminek szerintem a hármasozás előtt kellene jönnie.

2016. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól beszopjátok majd. Hahaha:D
2016. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!