Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, amikor menstruáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor menstruáltok akkor 1 hétig nem elégít ki a párotok sehogyan? 23L

Figyelt kérdés

Nekem nem csinál semmit de szemmel láthatóan nem is zavarja, hogy 1 hétig kielégítetlen vagyok.

Lehet azért mert ha nem menstruálok akkor sem érdekli..

Hetek óta nem nyalt ki...


2016. máj. 10. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
És TE hányszor s.z.pod őt le, vagy vered ki neki? Őszintén.
2016. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bocs, elküldte... szóval oda-vissza nem megy a dolog, vagy te csinálod neki, és ő úgy s.z.rik bele? Mert utóbbi azért gáz - bár ha abszolút nincs intimitás, csak dugás, az sem jobb.
2016. máj. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menstruálás alatt nálunk sincs nyalás mert az undorító, dugás se mert az is maximum kéz. Nincs baj ezzel a pasidnak nem jön be a vámpírszex, tök normális
2016. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én 2-3 naponta lesz*p*m.....

Ő meg havi 2-3szor ha kinyal talan sokat is mondok. .

2016. máj. 10. 11:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az a bajod, hogy véresen nincs kedve kinyalni?


Az komoly!


A másik, hogy ilyenkor nyitott a méhszáj, nem csak a lepedő miatt jobb ilyenkor hanyagolni a szexet, hanem azért is, mert bármilyen fertőzés hamarabb feljut a méhedbe.


Egyébként egy kis cirógatás, meg egyebek simán beleférnének, az intimitásra és a gyengédségre nekem is szükségem van a hónap minden napján. De ilyenkor nekem nincs se kedvem se gusztusom szexelni.


Attól még a párom nem hagyom parlagon, és cserébe természetesen én is elvárom, hogy kapjak egy kis gyengédséget, figyelmességet.


Egyébként az a véleményem, hogy ha egy hétig nincs szex, és így kiakadsz, az a menstruáció miatti hiszti, nem kielégületlenség.


Az más téma, hogy hetek óta nem nyal ki.

Kérted? Mondtad?


Amúgy nem értem mit csodálkozol, ha nem érdekli hogy neked jó legyen, mi változna amikor megjön neked? :O


Szóval nekem kicsit zavaros ez az egész, hogy akkor most mivel is van bajod, és mi a konkrét kérdés.


30N

2016. máj. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Tampon mellett lehet nyalni fürdés után és anális szexelni is. Mi ezeket szoktuk.
2016. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor már értem.

Kérdés: tudja, hogy neked csak ettől van orgazmusod, vagy előadod neki a hattyú halálát dugáskor, és azt hiszi, hogy elmész?

Mert ha tud róla, és nem teszi meg, akkor a pasid csak ürítésre használ, és nem a barátnője vagy, csak a zsebkendője.

Lapát!


Ha nem tudja, akkor meg őszintén mondd el neki, mert gondolatolvasó pasival még nem találkoztam. De azért a többségnek jó érzés, ha tudja hogy a csaját ki tudja elégíteni, és mindent megtesz, hogy jó legyen.


Az sem elhanyagolható szempont, hogy te eddig is egyoldalúan adtál, viszonzás nélkül, most miért kéne neki bármin változtatni, ha neki eddig is jó volt? Lustaság és önzés, vagy tapasztalatlan?


Ha régóta ez a gond, és beszéltél róla, de nem változik semmi, akkor szépen kiteszed a szűrét, és keresel olyat, aki a hónap minden napján szívesen....

2016. máj. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igazábol nem várom el ezeken a napokon soha, csak zavar hogy hetek óta nem elégített ki mert tudja hogy az a heti 1 szex is hiába jó de nem megyek el tőle.

És zavar hogy szóvá sem teszi most ezeken a napokon sem.

Biztosan van olyan férfi aki ilyenkor meg van veszve hogy a párjat kielégitse és várja a piros napok leteltét de őt meg sosem zavarja, mivel egész honapban ilyen velem.

2016. máj. 10. 12:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor lapát és keress olyat aki karban tart
2016. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pasiknál van egy tuti módszer: mond meg neki, mert sokan nem éppen a gondolatolvasásról híresek.
2016. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!