Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt hozzám hasonló,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt hozzám hasonló, magasabb tudatszintre lépett csúnya férfiak, akik megtanulták élvezni az életet nők nélkül?

Figyelt kérdés

10 éve egy kudarc a "szerelmi" életem.


Rengeteg próbálkozás és szinte semmi siker.


Meguntam!


Radikális lépésre szántam el magam pár hónapja!


Szimplán elfelejtem a nőket, nem foglalkozom velük!


Helyette hobbikba fektetem a szabadidőmet és jól érzem magam.


Boldog vagyok, kiegyensúlyozott, és a felszínes nők többé nem okoznak fájdalmat!


Szerintem ha csúnya egy férfi akkor érdemes hanyagolni a nőket és inkább magunkkal foglalkozni csak.


Rájöttem hogy igazából teljes életet lehet élni nő nélkül is.


Itt van olyan aki szintén rálépett erre a magasabb tudatszintre és boldog így?


F/25


2016. máj. 10. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
paprikás krumpli is back :D
2016. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%
Buza lettél? Azt nem magasabb tudatszintnek hívják ... csak mondom :-P
2016. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Csapd be magad nyugodtan, engem nem zavar
2016. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Kíváncsiságból küldenél egy képet? Általában nekem tetszenek a mások által csúnyának titulált pasik.
2016. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó a stratégia. Én azt vettem észre, minél kevesebbet görcsölök a nőügyeken, annál több kezd el érdeklődni.


Abban nem vagyok biztos, hogy lehet teljes életet élni pár nélkül, de ha nem ez foglalja le minden gondolatodat, nem ez a legfontosabb kínzó probléma az életedben, az sokat dob az életminőségen és a későbbi esélyeiden is. Szóval hajrá!

2016. máj. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Küldj egy képet magadról. Kíváncsi vagyok :)
2016. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Magasabb tudatszintre akkor érsz, ha nem a felszínes nőket kergeted, akkor sem, ha egyébként jobban néz ki a tuningolt karosszéria.


Csúnya férfiként eljutottam arra szintre, hogy a szövegemmel, a humorommal, és nem utolsó sorban a kidolgozott testemmel hódítom meg a csajokat, és ha van barátnőm, megteszek mindent, hogy meg is tartsam.

Emellett van hobbim, és jól érzem magam egyedül is, nem lettem kapcsolatfüggő.


Nekem a teljes életnek igenis része egy kedves, aranyos feleség, egy-két gyerek, egy kertesház és két kutya.

2016. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Csúnyának nem mondanám magam, de a kövérségem eléggé behatárol. Sokat próbálkoztam én is, de rájöttem, hogy ha lefogynék sem kellenék senkinek.


Így én is elkezdtem inkább hobbikba fektetni az időmet és energiám. Nem érzem jól magam, ha eszembe jut, hogy a büdös életben nem lesz nekem senkin, de ilyenkor mással foglalom el magam.


Ha úgy vesszük, ez alapján ráléptem a "magasabb tudatszintre", ha így akarod nevezni.

26/F

2016. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Pont így helyes. Ha nem görcsölsz rá, hogy legyen valakid, előbb-utóbb megtalálnak majd. Velem is így volt, most, 45 évesen naponta kapok ajánlatokat tini fiúktól, pedig eddig nagyon akartam őket, most már nem annyira, talán ezért vagyok vonzóbb.

(F/45/m - 120 kg)

2016. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
csináld csak, több marad nekünk!
2016. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!