Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csók vagy Pofon? Lányok! Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók vagy Pofon? Lányok! Ha pld egy fogadás kedvéért kapásból el kellene döntened, hogy megcsókolsz, vagy pofon vágsz, melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Volt egy amcsi pasi, aki egy zenei fesztiválon járkált és így tette fel a kérdést lányoknak: Választhatsz, háromra vagy csókolj meg, vagy üss pofon! 1....2.....3! Egy kamerával közben figyelték, mi történik.

Tesztelte, hogy milyen arányban melyiket választják a lányok. Szerintetek melyiket kapta többször? :)



2016. máj. 10. 10:49
 1/6 anonim válasza:
100%
Csókot, mivel gondolom ez egy plank volt, ami az ilyen helyzetekben megvan jatsza, de én pofonvágtam volna
2016. máj. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha jóképű,lekapom
2016. máj. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem elküldnélek a fenébe :D


Egy csókot nem adok csak akárkinek, a pofon pedig libás (előbb vágom orrba).

2016. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"libás" :D :D
2016. máj. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem választanám. Barátom van, nem csókolok meg senkit rajta kívül. Pofon meg senkit nem vágok, mert csak. Kikerülném a fenébe.
2016. máj. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5.: Na jó, hát a kérdés olyanoknak szólt, akik azért legalább VALAMELYIKET választanák. :)
2016. máj. 12. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!