Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 20-40 év közötti lányok, nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-40 év közötti lányok, nők, ti fantáziáltok ilyenről?

Figyelt kérdés
Ha van olyan fiú barátotok aki jó pasinak számít és még jó fej is, elképzelitek milyen lehet vele a szex? Abban az esetben is ha már van családotok? Vagy a fiú barátok ilyen szempontból tabuk?

2016. máj. 10. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A fiú barát mindig, minden esetben tabu.

Egyrészt azért lett barát, mert nincs testi vonzalom, de emberileg remekül kijövünk, jókat beszélgetünk, hasonló a humorunk, van sok közös témánk, stb. De a vonzalom nincs meg, és ez kölcsönös. Magyarán én se tetszek neki, és ő sem nekem.

Másrészt mert kár kockáztatni egy régi barátságot azzal, hogy az ember a testi gerjedelem levezetésére használ valakit, csak mert ő van kéznél. Ez a másik félnek szerintem inkább megalázó, és a barátság is odalesz.

Nem éri meg.


Ezen a nézeten nálam nem változtatott az, hogy férjhez mentem, gyerekem született.

Van olyan barátom, akit 10+ éve ismerek, ő is már nős.

Olyan, mint egy tesó, egy rokon, és a fél vesémet bármikor odaadom neki. De nem fogunk szexelni.


És pont úgy undorodnék magamtól, ha róla fantáziálnék, mintha az apámról vagy az öcsémről. Szóval nem, még a gondolat is tabu, kizárt dolognak tartom.

2016. máj. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túl bonyolult. Aki nem vérrokon, az számomra vagy vonzó vagy nem. Ha vonzó legalább egyszer tuti elképzeltem milyen lehet vele szexelni. De ennyi, nem több. Nem álmodozok róla, nem is teszem szóvá, csak magamban elkönyvelem az infót és kész.
2016. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

habár nem vagyok csaj, de elég sok nő barátom van és hát elég komoly kapcsolatban vagyok, ezért az én meglátásom, hogy nem teljesen tabu a dolog. Függ természetesen hogy ki is a fiú barát.

Ha olyan, hogy jó pasi, löki a dumát, flörtöl veled, de te nem veszed komolyan, mert csak barátok vagytok nem jelenti, hogy nem esik jól a flörtölés és néha, nagy ritkán nem képzeled el, hogy mi lenne ha...

És szerintem ez normális, bele fér, mert mindenki néha elkalandozik ilyesmin.

Ja és ezek a pasik akiket a csaj választ ha mondjuk szétmegy egy kapcsolata és kell neki hirtelen egy másik pasi egy éjszakára...

2016. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!