Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a parafíliáról (furcsa perverzitásról)? Esetleg van, aki hasonlóan van, mint én?

Figyelt kérdés

Van bennem valami mazochista hajlam, szeretem a fájdalmat és vonz a szenvedés. Volt már, hogy fájdalmat okoztam magamnak, vagy fojtogattam magam, de nem a szexuális élvezetekért, hanem maga a szenvedés okozott nekem örömet. (De pár éve gyakran képzeltem el, hogy valaki megkínoz, megaláz, esténként pedig az ágyban vagyok vele; tehát azért lehet, mégis van valami köze a szexuális beállítottságaimhoz.)


Viszont, azt vettem észre, hogy érdekelnek a gyilkosságok is, például pár napja olvastam Balogh Lajos gyilkosságairól, meg az utóbbi napokban gyilkossági videókat is néztem, és találtam egy elég brutális késeléses videót. Ilyenkor mindig nagyon erős vágyat érzek arra, hogy az áldozat helyében lehessek. Nem csak azért, mert sajnálom őt, hanem, mert szeretném, hogy engem is hasonló brutalitással gyilkoljanak meg. Amikor ilyenekről fantáziálok, általában erotikus dolgokkal is összekötöm.


Szóval, a lényeg, hogy valamiért vonzanak a gyilkosok, a gyilkosságok, főként a késelések.


Van valaki, aki hasonlóan van ezzel, mint én, vagy csak én vagyok ilyen nagyon beteg? Meg úgy mit gondoltok erről az egészről?


(Nem akarok semmire sem partnert keresni, légyszi senki ne írjon ilyen céllal rám.)


20/L



2016. máj. 10. 03:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még hozzátenni, hogy nem szeretnék öngyilkos lenni, meg nincs bennem igazából halálvágy.
2016. máj. 10. 04:02
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a gyilkosság nem is, de a kegyetlenség és a gonoszság nekem is "tetszik".

Szexuális fantáziáim gyakori eleme. Sőt... Szinte nincs is fantáziám kegyetlenség nélkül.


Előfordult egyszer -ez most kicsit komikusan fog hangzani-, hogy egy VÍGJÁTÉKBAN láttam egy kegyetlenség-paródiát, és úgy felpörgött a fantáziám, hogy egyből magamhoz is nyúltam. Szívesen lettem volna -komolyabb körülmények között- az "áldozat".


21/L

2016. máj. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

20/F vagyok! Hát én azért elmennék egy pszihológushoz. Mert maximum azt mondja, hogy nem a legmegszokottabb de nincsen nagy gond. De nehogy aztán rosszabbra forduljon :/

Én pl vad vagyok a szexben és szeretem "kínozni" a párom, uralkodni felette.

2016. máj. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a fantázia szabad! ha van aki eljátsza veled, illetve amellett, hogy a már túlzott erőszakra indul be a puncid, de azért tud határt szabni a kegyetlenkedésnek, és megáll a neked élvzeti szintnél, akkor nincs gond.
2016. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Sok furcsaság létezik és mindnek megvan a maga oka. Ne degradáld magad azzal, hogy betegnek nevezed magad.


Az én perverzióm még szélsőségesebb a társadalom szemében.

2016. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 én nem szó szerint értettem azt, hogy beteg.
2016. máj. 12. 17:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Már a leírásban is írtam, de még egyszer mondom: nem akarok semmihez sem partnert keresni. Ne keressen senki üzenetben.
2016. jún. 3. 00:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarjuk akkor nevezhetjük betegnek,de a szélsőségesen mazochista jelző szerintem helyén-valóbb,ahoz nem kell sex sem.
2016. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!