Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék olyan eufórikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék olyan eufórikus hatást elérni mint ejakuláció során, csak nem 10-20 másodpercre hanem tovább?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy a Dopamin okozza ezt, de ha külön viszem be a szervezetbe akkor az nem olyan...Vagy tudtok esetleg mást?

2016. máj. 9. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tantra szex.
2016. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
drogozás? :D
2016. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de hihetetlen jo csak sajnos rövid ideig :((
2016. máj. 9. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Tantra szex, ESZO, lingam/jóni masszázs, keress rá neten, vannak könyvek amiből ki lehet tanulni, vagy vannak profi erotikus masszőrök, akik értenek hozzá, igaz ez már sokak számára prostitúció kategória, de szerintem nem, ha igazán ért hozzá egy hölgy, akkor ott egészen másról szól a dolog.


Természetesen lehet különféle drogokkal gyógyszerekkel felszabadítania testben dopamint, endorfint, szerotonint. De lehet különféle meditációs technikákkal, sporttal, extrém sporttal, rengeted egyéb módon. Habár szerintem a tantrikus masszázshoz, amikor az orgazmus előtti állapot, és maga az orgazmus is percekig, sőt akár 10-20 percig is elhúzható, semmi nem hasonlítható.


Nekem a leghosszabb talán 15 perc körül lehetett, persze nem számoltam az időt. A hölgy aki ezt "okozta" mesterire fejlesztette a technikáját, de sajnos már nem tartózkodik az országban, és mint mondtam, ritka hogy a keresős oldalakon a sok hirdető közt egy igazi profiba botlik az ember, de azért megéri keresgélni.


Persze barátnővel is megéri kipróbálni a dolgot, most épp ezen kísérletezünk, de azért ez egy hosszabb folyamat.


Egyeseknek sikerül akár órákig is elhúzni, én ezt el is hiszem, bár biztos sok gyakorlás és önfegyelem kell hozzá, egy nagyon ügyes partnerrel, meg persze, belegondolni is durva, hogy valakinek órákig tart az orgazmusa, egyáltalán hogy lehet azt túlélni, kérdik egyesek. De ilyen létezik és el lehet sajátítani, csak sok idő kell hozzá.


26/F

2016. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!