Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A latex ruha a valóságban is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A latex ruha a valóságban is szexi, vagy csak a filmeken?

Figyelt kérdés

Azt hallottam h a valóságban nem is olyan jó, mert ragad, meleg, kényelmetlen, vicces hangja van ahogy mozogsz :D, és stb.


Vennék egyet mert a barátomnak tetszik az ilyesmi, és meglepném vele.


De elég drága ahhoz képest, képeken jól néz ki de félek h rajtam nem fog? Meg h zavarni fog ha felveszem?


2016. máj. 9. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, de kényelmetlen.
2016. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a képeken felhőtlen az öröm. Persze függ a mérettől is, ha csak egy francia bugyi méretű alsó+top a szerelés akkor elviselhető, de, ha búvárruhához hasonlóan egész testes bebújós akkor kényelmetlen. Mi léptünk fel latexben pantomin műsorban, nem igazán szellőzött és dörzsölt is. Inkább átváltottunk harisnyanadrágra, annak ellenére, hogy az kicsit átlátszó volt.
2016. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

"nem igazán szellőzött"


megállt benne a fingszag vagy mi?

2016. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van többféle. A ruha okés, azt szeretem és szexi; a nadrágos cicaruha az a horror. Van egy olyanom, ami az intim résznél nyitott, lehet benne szexelni, a pasinak nagyon szexi, de mozogni benne és LEVENNI, amikor megizzadtál, szörnyű. Alig várom, hogy levegyem, ragad, tapad. Én felveszem akármikor, de levenni tényleg horror.
2016. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 XD


A másik oldalról tudok írni. Nekem bejön. Viszont a partnerem elmondta, hogy már a latex bodysuit felvétele is mekkora "macera". Na meg hogy kényelmes is legyen...

Nem tudom. Ismerek olyat, aki örömmel, de olyat is aki csak a párja miatt...

2016. jún. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

elnéztem


hármasnak ment az ikszdé

2016. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!