Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány, de cigarettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de cigarettázik évek óta. Keressek inkább másik nőt?

Figyelt kérdés

Pár éve egy suliba jártunk,akkor is cigizett,most ismét összetalálkoztunk és nagyon tetszik nekem,de én utálom a cigarettát,szüleim is cigiznek és rosszul vagyok ha megérzem a bagószagot.

Lehet,hogy vannak olyan nem dohányosok,akiket nem zavar,ha a közelükben rágyújtanak,de engem zavar.

Gondolom,ha már évek óta függő,akkor nem nagyon fogja tudni letenni a cigarettát,szeretnék adni egy esélyt ennek a kapcsolatnak,de az a cigi téma eléggé elbizonytalanított.



2016. máj. 9. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szerelmes lettem, és a barátnőm kedvéért letettem a cigarettát 7 év láncdohányzás után, azóta se gyújtottam rá. Elhatározás kérdése.
2016. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki elektromos cigit, az nem büdös
2016. máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is cigizik.Eleinte megpróbáltam rávenni hogy leszokjon,de túl erős személyiség ahhoz hogy megmondjam neki mit tegyen.Viszont nagyon "jól" kezeli a szitut,ha találkozunk nem nagyon gyújt rá,ha nála vagyok figyeli hogy az erkélyről ne csapjon vissza a füst,ha ő jön át kimegy az udvarra,a legnagyobb hidegben is.Minden cigiszünet után fogat mos és rágózik.Szóval nem is nagyon érzékelek semmit a dologból.Meg ő valami gyümölcsös cigit szív,annak nem is rossz az illata.Próbáld meg a lánnyal,ha képes vagy a közös nevezőre.Ha nem,akkor hagyd békén.
2016. máj. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esélytelen, hogy csak miattad letegye.

ráadásul feszült, és ingerlékeny lesz.

Én sem cigizek, max alkalmi bagós vagyok. Volt olyan csajom, aki kb 1 dobozzal szívott naponta.

Hát khhmm...fiatal voltam és szerelmes, így írnám le.

ma már nem vállalnék be ilyen lányt.

max alkalmi szexre. talán.


25/F

2016. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mantis religiosa ***** válasza:
Csináld meg párszor, aztán kiderül, hogy birod-e. Dobni azután is dobhatod, ha kiábrándultál belőle.
2016. máj. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress, ha ennyire zavar.
2016. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!