Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hivatásos lányok! Kik járnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatásos lányok! Kik járnak hozzátok?

Figyelt kérdés

Mostanában elég könnyű szexhez jutni egy diszkóban, vagy egyéb szórakozóhelyen, ahol szinte minden lány könnyen adja magát. Kíváncsi vagyok, hogy manapság kik járnak hivatásoshoz.

Nagyon kétségbe esett, vagy félénk emberek járnak?

Előre is köszönöm!


2016. máj. 9. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
-)
2016. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Testvérem én is voltam kur.vá.nál attól függetlenül hogy minden pénteken meghúztam régen valakit a discoba

(6-7 éve ennek már)

Nézd egy p.rosti úgy szexel veled ahogy a discoból kihozott lány a bokorban soha nem fog....Mondjuk 18-19 évesen ilyen 16-17 éves lányokat sikerült becserkészni bokorba vinni még p.rostiból ennyi időssen a combossabb 25-35 éveseket kerestem és míg a bokorban 30 percig sikáltam a lányt addig a prost.inál 2x elélveztem ennyi idő alatt...

megvan a kérdésre a válasz?


nem minden nő szeret durván dugni, análozni, vagy extrém dolgokat csinálni...

Haverom imádja ha a szájába fos.ssnak ezt egy pro.sti megteszi egy normális csaj nem

2016. máj. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meglepődnél.Egyszerű,fáradt munkásembertől a több diplomás tanáron át,az "álompasi" milliomos csemetéig,nagyon sokféle ember fordul meg egy prostinál.Az igazán kétségbeesett,vagy félénk ember k#rvázni sem fog merni.Ha egy félrészeg vagy épp csacsi részeg kislányt elviszel a bokorba,vagy beviszed a sloziba...Na,hát csak gondolj bele.Milyen szaga lesz egy átmulatott részeg éjszaka után?Milyen minőségű lesz a szex?Mennyire fogsz örülni ha esetleg lehány?Vajon a héten te hányadik srác vagy akit gumi nélkül magához enged?Vajon ha képes a te péniszedet egy átmulatott éjszaka szagával együtt is a szájába venni,mennyire lehet igényes?Nem túl szép kilátások.Ellenben,ha elmész egy hivatásoshoz,kellemesen,egy (általában) kulturált kis lakásban,tisztán fogsz igen profi kényeztetéshez jutni.Ebben a szakmában a lányoknak muszáj mindig frissnek,üdének,illatosnak lenniünk,hiszen ezért (is) jön vissza a vendég.Ügyelnek arra hogy ne kapjanak el semmit,és a túlnyomó többségük rendszeresen jár kivizsgálásra is.Plusz a szórakozóhelyeken van mondjuk max. 10-20 csaj aki neked tetszik,ebből jó ha 3-4 lesz hajlandó bokorba menni.Viszont egy szexpartnerkereső oldalon akár 1000 csaj közül is választhatsz,és természetesen egy sem fog visszautasítani.
2016. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!