Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtem valakivel, de csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem valakivel, de csak az előző páromra tudtam gondolni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szakítottunk. Eleinte szerettem volna újra megpróbálni, de letettem róla, mert nem volt egy egészséges kapcsolat, azóta szimpla beszélő viszonyban vagyunk. Lefeküdtem valakivel, (nem egyéjszakás kaland, kicsit komplikáltabb, de ezt nem fejteném ki). Az illetőt megkértem, hogy legyek durvább, és bár ezt neki nem mondtam, azért, mert az előző barátom ezt szerette. Nekem sem volt ellenemre, sőt. Szex közben csak azon járt az eszem ahogy vele vagyok és a neve ismétlődött a fejemben. Kissé olyan volt, mint valami szer hatása alatt állni, de élveztem. Majd, amikor egyedül maradtam, azonnal elsírtam magam. Nem tudom, mit kéne tennem. Nem akarom hogy ez így maradjon.
2016. máj. 9. 03:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem fog így maradni.Én férfiként voltam hasonlóan,sokáig nem is kelett a szex,még egy alkalmas partnerral egész új,jó dolgokat fedeztem fel:azóta jó megint,sőtt:) Fedezz fel Te is új dolgokat,amik izgatnak,és megint jó lessz:)
2016. máj. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az exed szereted, egyértelmű.
2016. máj. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!