Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitől lehetett?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mitől lehetett? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok együtt a barátommal, ő az első az életemben minden téren (én 21, ő 31). Már kiskorom óta bennem volt a vágy a szexel kapcsolatban, és alig vártam h megtörténjen velem is. Mikor kb. 1 hónap után úgy döntöttem, hogy szeretném elveszteni a szüzességemet, a barátom nem tudta betenni, és kb. 8 hónapig araszolt befelé hogy be tudja tenni nekem. Na most, ez alatt a 8 hónap alatt, mikor szexuális kontaktba kerültünk, pár perc múlva begörcsölt a kezem, lábam, nem tudtam megmozdulni, folyamatosan sírtam, nagyon nehezen kaptam levegőt, remegett a szemhéjam, nem bírtam beszélni. 5-10 percbe került mire magamhoz tértem. Megjegyzem iszonyat fájdalmas volt a behatolás mindig. És a mai napig nem jó a szex, nem tudok ellazulni, szinte félek előtte, feszült vagyok, főleg ha misszionárius pózba vagyunk, akkor rám tör a félelem (bár mostmár javult ez is). Most már csak ritkán törnek rám ezek a rohamok, és a sírógörcs, de nem értem hogy ez mitől lehet. Nem emlékszek olyanra, hogy szexuálisan bántalmaztak volna. Csak arra emlékszem, hogy kislány korom óta utálom magamat mint nő-t.

Szerintetek ez mi?



2016. máj. 9. 00:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell tennem, hogy nagyon kívánom a barátomat, ő mindent meg tesz értem nem csak szexuális értelemben, nagyon türelmes, figyelmes velem. Szóval nem vele van a baj.
2016. máj. 9. 00:20
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"kislány korom óta utálom magamat mint nő"


Komoly önértékelési gondjaid vannak, méghozzá elég mélyen. Derítsd ki hogy miért, gondolkozz el rajta. Ha hosszabb távon nem oldódik meg, akkor keress fel pszichológust.

2016. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kívánod a barátodat, de szereted is?


Attól tartok, ezt a problémát szakemberrel kell megosztanod, nem velünk.

2016. máj. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon szeretem!!! Különben nem lennèk vele. Nagyon èrzèkeny vagyok úgyhogy nekem fontosak az őszinte èrtelmi kapcsolatok. :)

A pszichológus akihez járók, erre azt mondta hogy ez egyes nőknèl termèszetes. Még mondta h nagyon önbizalomhiányos vagyok. Csak engem annyira sokkolták ezek a rohamok, h próbálok a vègère járni hogy mitől lehet.

2016. máj. 9. 00:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát járj a végére, engedd el magad. A szex akkor a legjobb, ha játéknak fogod fel amit élvezni kell. Már csak a barátod érdekében is jó lenne, ha több önbizalmad lenne.
2016. máj. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus, akihez jársz, azt mondta, hogy egyes nőknél természetes, hogy sírógörcsöt kap, meg pánikrohamot szexuális együttlét alatt? Akkor a pszichológusoddal nagyobb baj van, mint veled. Sürgősen válts terapeutát, mert ez egy sarlatán.
2016. máj. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor van, ha behatol? Vagy nyalástól is?

Azt tudod hogy miből fakad az önértékelési problémád?

2016. máj. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Valamitől félsz, ez nyilvánvaló.
2016. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!