Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan nő aki ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő aki ebben a helyzetben sem akarna domina lenni?

Figyelt kérdés

Szoval ha te felhoznád hogy a partnered megdughasd felcsatolhatóssal.

Azonban még ilyenkor sem akarsz te irányítani vagy elnyomni őt, egyszóval nem lennél domina !

Ez nőknel teljesen kizart ?

Mert ilyen temaban mar sok kerdest lattam es ugy vettem eszre a lanyok szopatni es uralkodni akarnak ebben a helyzetben.

Nekem egyik sem jonne be. Csak az, hogy megertse van prosztatank es oromot akarna okozni igy is, azonban a ferfi maradna meg urnak.

Kinek mi a velemenye ?

Akar szemelyes tapasztalati, akar csak elmeleti !

Eletkorotokat es nemeteket az erthetoseg kedveert irjatok oda valaszotok vegere.

Koszonom elore is mindenkinek aki valaszol !



2016. máj. 8. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod az erősebb kutya b@-szik.

itt is ez a "szabály". az az ÚR aki dug. (akkor is ha nő)

ha azt szeretnéd,hogy a csajod a prosztatád maszirozza akkor kérd meg hogy csinálja kézzel.úgy ő is jobban érzi,hogy mi van.

Ez tapasztalat.

31/f

2016. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt. Engem pl egyáltalán nem izgat az elnyomás, én azért csinálnám mert élvezzük. Ugyanakkor rajtam sem fog senki uralkodni, megalázni, szopatni, ledominálni stb, nekem egy férfi nem az uram, egyenlőek vagyunk.
2016. jún. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es, egyenlőek, de van egy férfinél mi a normális és van egy nőnél.

A nő szopatása nem megalázó.

Egy férfi szopatása nagyon is megalázó.

Nem tudod te mi az egyenlőség...

2016. jún. 23. 14:29




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!