Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit szólna hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit szólna hozzá a párom ha álmában szopnám le? Meztelenül alvós szóval lehet az elején még fel sem ébredne. Ti hogy reagálnátok ilyen helyzetben? 25L

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyenben részem. Nekem nagyon tetszett!

Más alkalommal én kezdeményeztem. Az nagyon jó volt. f.

2016. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Én szoktam neki örülni.
2016. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lenne, bár az én csajomnak lennének ilyen ötletei:-)
2016. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Brendon007 válasza:
100%
Ezen én is gondolkodtam már hogy milyen lehet arra felkelni hogy a párod éppen dolgozik a hancúrléceden, és én is arra a döntésre jutottam hogy, jó lenne így kelni. Szóval ne habozz biztos örülne neki.
2016. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2016. máj. 8. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha reggel csinálod, akkor figyelj arra, hogy az óra csörgés elött legalább egy órával kezdj neki, hogy legyen időtök befejezni!

De jó lesz az neki éjjel egykor is!

2016. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyértelműen örülnék a helyzetnek. Anno elhintettem ezt egy barátnőmnek is, de nem ment át neki, így sajnos nem volt benne részem. Magamtól megkérni meg nem akartam, mert az milyen már? Aki hajlamos az ilyesmire, annak elég egy aprócska megjegyzés és egyszer megteszi.


Az egyedüli dolog az, hogy a partnered pénisze ápolt legyen. Tehát ne egy átbulizott éjszaka "épp beesek az ágyba mocskosan oszt' jónanazúgy'" történet utáni reggelen kezdj neki, hanem amikor nyugi van. Mindezt csak azért, hogy tuti ne legyen neki kellemetlen. Minden más esetben iszonyatosan nagy örömöt fog neki okozni ez a gesztus. Szerintem. :)

2016. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

exem gyakran ebresztett igy marmint orallal :), na meg en is ot :)


24/f

2016. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehéz ám leszopni álmában. Van, aki forgolódik, ami nehezíti a helyzetet, de mindenképp értékelné szerintem, próbáld csak ki. :)
2016. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ėn is gondoltam már erre,de nem mertem,mert arra gondoltam mi van ha pisilnie kell mikor felėbred!?
2016. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!