Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy fiatal pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy fiatal pár között semmilyen formában nincs szex, mégis jól megvannak?

Figyelt kérdés
Van egy ismerős pár, régóta járnak, talán már három éve, azt hiszem és láthatóan teljesen jó a kapcsolatuk. Sportosak, szépek, okosak, láthatóan minden rendben van náluk. Viszont egy beszélgetés során valahogy előjött, hogy ők aszexuálisok és egyáltalán nem élnek nemi életet, mert nem éreznek rá vágyat. Ilyen létezik, vagy átvertek? Az aszexualitásról nyilván tudtam, de hogy párként ezt hogy lehet megélni, azt nem tudom elképzelni.
2016. máj. 8. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs igényük rá, persze lehetnek boldogak. De én így, h. tudom milyen jó dolog a szexualitás, nem mondanék le róla; kicsit kevesebbnek látom az ő életüket. Persze lehet, hogy egyáltalán nem az, és ők így látják szépnek.
2016. máj. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak impotensek vagy melegek és ez egy érdekházasság
2016. máj. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon fura..lehet van valami problemajuk, es igy egymasra talaltak..
2016. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Létezik hát!

Ugye vannak olyanok is, akik ezt fogadalomból teszik X ideig (legismertebb formája a házasság előttig, de ez csak egy sablon, bármi lehet amit az ember kitalál)

Mert az egy dolog, ha az ember jól érzi magát, ha nem csinál olyan amit igazából nem is akar. De az már tényleg teljesítmény, ha az ember olyat nem csinál, amit igazából akarna, csak erős az akarata:D

2016. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, és azt értsük már meg könyörgöm, hogy az aszexuálisok NEM mondanak le semmiről!!!!!! Hogyan tudna lemondani valamiről az ember, ha nem is akarja???
2016. máj. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Mert az valamilyen szinten furcsa dolog es nem mindennapos tobb órás dugasokrol beszelek hanem azert hetente egy legyen meg ha tobb nem is... De az legalabb minosegi

Tapasztalat....

19

2016. máj. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Létezhet. Én ismerek is aszex lányt. Működik neki a pasijával a kapcsolat.
2016. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha aszexuális valaki, akkor semmi nem hiányzik a kapcsolatából, mi ebben a meglepő, vagy furcsa?
2016. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!