Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen nadrágot hordjak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nadrágot hordjak ha kicsi a kukim?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar a dolog, sex közbe, persze volt hogy a csaj a szája elé kapott mikor meglátta, de úgy se sikerült viszafogni a röhögést 😂 na bumm ilyen ez a popszakma , de az utcán zavar h mincs ott semmi. Ötlet? Köszi! Próbáljátok már a helyén kezelni a kérdést pls 😂
2016. máj. 8. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy fiam? 20 centis sem látszik egy normális farmergatyán keresztül, lankadtan.
2016. máj. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem lankadtan csak rovidgatyában v melegítőben látszik
2016. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És nyáron mit vegyek fel? 😊
2016. máj. 8. 21:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát valamilyet vegyél azért ne látszódjon hogy toketlen vagy.
2016. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell tenned, ez teljesen normális dolog. Van olyan, hogy vérpénisz, az azt jelenti, hogy valakinek lehet tök nagy farka, amikor áll, de lankadtan néhány centisre összemegy... Azoknak se látszik a gatyában.
2016. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, azért 34 évig eddig is elvoltam, csak gondoltam megkérdem azért, hátha van valami ötlet itt, kicsit biztos nyitottadd lennék ha kint az utcán nem ezzel foglalkoznék, megy a pacsi 😊
2016. máj. 8. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Férfi tangát.
2016. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy kezeljük a kérdésed komolyan, ha te kineveted saját magad???
2016. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hogyha ezt a problémát komolyan venném akkor asszem depresszióba zuhannék és felvágnám az ereim, jah meg persze huszpercenként írnám ki a kérdést ide, hogy mekkora is az átlag péniszméret? Persze többféleképpen megfogalmazva, ahogy ugye itt csinálják is elég sokan 😂, szóval hála az optimizmusomnak! Így vegyed komolyan🙃
2016. máj. 10. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!