Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van más aki hasonló helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más aki hasonló helyzetben van, mint én, hogy a magassága miatt nehéz barátnőt találnia? Hogyan hívhatnám fel magamhoz őket?

Figyelt kérdés

rólam annyit kell tudni, hogy teljesenn ormális kamasz srác vagyok, sportolok minden nap robogóval megyek iskolába, vagy biciklivel ha rossz idő van, viszont csak 150 centi vagyok, tornasorban is a sor végén állok, és úgy veszem észre, hogy ez a lányok szemében nem igazán jó.

Nap végén szoktam szemezni 1-2 lánnyal de még nem szólítottam le őket, látom hogy ők is néznek, mivel elég jó robogóm van, próbáltam már, hogy kicsit bőgetem a motort, úgy gurultam el a lányok előtt akik beszélgettek közben cigi volt a számba és csak intettem nekik lazán a bal kezemmel, de csak mosolyogtak.

Mit kéne tennem, hogy mondjuk felhívhassam magamhoz az egyiket?


2016. máj. 8. 17:00
 1/9 B.lacko ***** válasza:
34%
Nem irigyellek..174 vagyok meg is jonnek azzal,hogy alacsony vagy sorry..volt,hogy letorpezett egy csaj,higy ez nem ferfi meret..neha meg csodalkozok..hisz alacsony azert nem vagyok..volt h 165 centis no mondta h torpe vagyok xD most a magas cingar a meno...
2016. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A barmot bámulták aki bőgeti a motort mint egy hüle gyerek!
2016. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Én kb 18-19 éves koromra értem el a 162 centit, amekkora ma is vagyok. 21 évesen lett barátnőm (aki velem egymagas). Magabiztosság, humor, add önmagad. A lényeg, hogy NE legyél kétségbeesve, ne AKARJ imponálni másnak, egyszerűen csak viselkedj természetesen, annál nincs imponálóbb. Egyébként soha nem szólt le senki a magasságom miatt, csak én voltam megveszve. Sőt, kétszer is lehetett volna nálam magasabb barátnőm, még korábban, és a nagy szerelem sem a magasságom miatt nem jött össze.

Nem az a taszító, hogy alacsony vagy, hanem az, hogy ezt nem tudod méltósággal viselni. Abban a pillanatban, hogy ezt pajzsként használod, már nem használhatják ellened. Alacsony vagy? Bumm. Nehezebb kibuktatni, elférsz a kis helyeken is, és nálad van a meglepetés ereje.


Amúgy meg Michael J. Fox is kb 160-165 centi magas, szerinted ez hány rajongólányt érdekelt, amikor meredten bámulták a Vissza a jövőbe-t? ;)


Gyakran hallottam lányoktól, hogy "180 centi alatt nincs pasi". Hát, ha nincs, hát nincs... legyen neki magas pasi, neked meg legyen mindegy. Amíg ezeken a véleményeken rágod magad naphosszat, lehet, hogy nem veszed észre azt az aranyos, csendes lánykát, aki mindig előre köszön és mosolyog rád, és talán még egy kicsit magasabb is nálad... és pont lesz@rja, csak bejössz neki ;)


24/F

2016. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van sok alacsony lány is én pl 152cm vagyok.
2016. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok: Sehogy ne hívd fel magadhoz őket. Menj oda, kérjél randit, mozi, vagy suli után fagyi/kaja. Ne akarjatok már semmit se siettetni, könyörgök!


És ha elfogadod ezt a tanácsot, ne cigizz! A cigi rohadtul nem menő. A legtöbb normális lány számára egy 180 centis izomagyú pasinál is kiábrándító. Ne a cigivel meg a bőgő motorral akarj csajt fogni, mert... mert tényleg nem menő, na :D A személyiségeddel hódítsd meg, és akkor nem hagy ott egy hónap után.


Lehet, hogy ez kritikának tűnik, de hidd el, jobban jársz, ha rám hallgatsz :)

2016. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján olyan a személyiséged van, mint egy dunaparti kavicsnak. Szerintem inkább ez a probléma nem a magasságod
2016. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Skrillex is 160 :D
2016. máj. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
41%
Hát ez furcsa :S Én úgy tudtam a robogó bőgettetése cigivel a szájba = nedves bugyik. Szerintem még kurjongatnod is kéne közbe és az orrodból is lógjon cigi, ha ez se vonzza be a nőstényeket, akkor ketté fejelem a lágyékom.
2016. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hat nem tudom, a legtobb lany azt szereti, ha a pasija magas, nkm pl mindig 180 feletti pasijaim voltak, es van is. Viszont egy csomo lany ismerosom van, aki 150-160 cm kozott mozog, es par centi kulonbseg nem zavarja oket, h ha a pasijuk alacsonyabb. Ne izgulj, biztos talalsz mjd valakit.
2017. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!