Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A méret a lényeg? Mit gondolto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A méret a lényeg? Mit gondoltok erről nők? És férfiak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 12:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Az a csaj bäszhatja a látványt, akinek nem fér be még a 18 centi sem.
2016. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a hossz fontosabb, mint a vastagság. De legyen min 4cm vastag, és 19cm hosszú. Fontos a méret, aki a technikát monda, akkor miért nem élvezem kicsivel ha én irányítok??


2016. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%

ma 13:00

AZ előző hozzászólásodban amit most töröltek, még 21 centit írtál. Legalább ne buktatnád le magadat te "nő".

2016. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Drága, más volt a kérdés, azt kérdezték mi az átlag.. az átlag az 21cm, lehet 19, 23 is. Itt ízt írtam, hogy minimum 19 cm. Tanul meg olvasni.


Nagyon szeretsz velem foglalkozni, összetennéd a két kezed ha ilyen nőd lehetne ingyen mint én. Nem lesz nagyobb az a kis pöc.öd, ha velem foglalkozol.

2016. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
2016. máj. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

"összetennéd a két kezed ha ilyen nőd lehetne ingyen mint én"


Azóta is hányingerem van, amikor a műmelleidre gondolok.

Bottal se kategória.

2016. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
29%
Ember, te foglalkozol velem. Miért zavar egy olyan nő véleménye, férfi ideálja, aki nem is tetszik? Érdekes logikád van. Hagyjál már békén. Én nem csesztet.m a dagadtakat, csórókat vagy vallásosokat. Meg van a véleményem róluk, de megtartom magamnak. És amíg én méret alapján szexelek emberekkel, az legyen az én dolgom.
2016. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Enyém 20cm és iszonyatossan mocskosul vastag....

hidd el gyerekkoromba 16-17 évesen mikor szüz vagy ép hogy nem szűz lányokkal voltam hátrány volt 20-40 percig kellet nyalni

Most hogy van 2 gyerekem és a párom túlvolt 2 szülésen amikor akarom akkor hatolok be mert már nem fáj neki...

Mostmár jó hogy vastag de 5-6 éve még átok volt...

2016. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Pedig a képen amit beratktál látszik, hogy valami szaros panelban laksz :D
2016. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#12 Érdekes logika. Minimum 19 centi hosszú legyen, ami már azért nagynak számít, jóval az átlag felett van, de neked a vastagság jobban számít, ott meg elég a 4 centi? A 4 centi egyáltalán nem vastag, átlagos. Vagy csak a szemmértékeddel vannak gondok, és nem tudod mennyi az annyi..
2016. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!