Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Igaz hogy a legtöbb nő szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a legtöbb nő szex közben nem is élvez?

Figyelt kérdés

Ezt nemrég olvastam. Tényleg így van?

A szex akkor csak arra jó hogy a fiúk élvezék? A legtöbb csaj csak megjátsza akkor hogy élvezi?



2016. máj. 8. 11:52
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Nem, a szex azért van, hogy mindkét fél évezze, csak sok férfit jobban érdekel a saját orgazmusa, mint a partneréé, ezért lehet az, hogy sok hetero nő nem élvezi a szexet. Más kérdés, hogy ezzel a férfiak a saját reputációkat rontják. Sz-rnak lenni az ágyban nem olyan nagy dicsőség :D

Ha a nők képtelenek lennének a szex élvezésére, akkor miért van az, hogy a leszbikus nők köszönik szépen jól vannak, és leginkább a hetero nők panaszkodnak arra, hogy nem jó nekik a szex? Nyilván azért, mert a hetero nők partnere rosszabb.

2016. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Azért akadnak nők, akik valóban képtelenek az orgazmusra, viszont elsővel többnyire egyetértek.

Elárulok egy titkot. Ha az ágyban kicsit önzetlenebb vagy, kicsit vadabb, temperamentumosabb, imádni fognak. Ha esetleg meg úgy van, hogy épp nem sikerült, akkor tudj nyalni! Nem vicc. :D Ha abban is jó vagy, nem engednek ki az ágyukból.

2016. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%

Sunshinedoll megint előadta magát, beszarok :)


Iiigen, minden a cúf patriarkátusz hibája, dá-dáá!


Ha egy nagyon kicsit is ráfordítanál a férfigyűlöletre szánt idődből az olvasásra, pontosan tudnád, hogy a nők igen jelentős része képtelen az orgazmusra.

Vannak, akik a nyalástól sem képesek, na bumm.

Van olyan, akit valamiféle trauma ért és emaitt nem képes, de testileg rendben lenne.


Ó, tudom, az ilyesmit nem jó olvasni, mert nem lehet megfelelő igényességgel fröcskölődni. Talán épp a "fröcskölődés" hiányát vélem nálad is felfedezni? :P

2016. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Sunshinedoll és Galamb Sándor egymásnak lettek teremtve.
2016. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A nők nagy része nem képes hüvelyi orgazmusra, de ettől még élvezi a szexet. Az elélvezés, és az, hogy közben jó-e neki, két külön fogalom.
2016. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 icu75 ***** válasza:
18%
Lehet hogy Sunshinedoll nem a pecking hangnemben írt véleményt,de nagyrészt igaza van. Nagyon sok férfinak nincs elég türelme,vagy nem is érdekli hogy jó legyen a nőnek. De ami azt illeti minden nőnek magának kéne fejlesztenie az orgazmuskészségét már tini korban( masztizással) és mikor már saját magának 5perc alatt orgazmust tud okozni,akkor várhatja el egy férfitól hogy kielégítse.
2016. máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocsi csaj vagyok :D de én is így vagyok vele. Oké gyerekként molesztáltak és sose érdekelt a szex ,mindenkit elhajtottam ,gondoltam a molesztálás miatt van minden,de megismertem egy fiút és egy hullámhosszon vagyunk de nem igazán működik a kémia. Lefeküdtem vele ,neki is nekem is az első volt de míg ő elment ,nekem semmilyen nem volt :/

Persze azt mondtam hogy jó volt elmentem és azért szégyellem is magam de hát ha azt mondom hogy bocs de semmilyen nem volt akkor biztos hogy magát okolja,és lehet egy életre megsebzem. De tényleg minden jól működik csak a szex nem,nem is kívánom a szexet csak ő meg már nagyon akarta. Lehet így egy életet leélni?Ti mint fiúk ,mit tanácsoltok? Biztos nem lenne jó azt hallani hogy bocs nem éreztem semmit ,nem? Később lehet megváltozik ez,lehet csak idő kell?

2016. máj. 8. 12:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 21F vagyok

De valahogy én mindig imádok törődni a nővel, előző barátnőmnek soha nem volt hüvelyi orgazmusa, de a csikló orgazmus az szinte mindig jelen volt, valahogy tényleg imádom így kényeztetni, hogy tudom hogy neki is nagyon jó és nem csak passzív személyként van jelen.

2016. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igaz, de általában élvezik, ha nem is élvez.

Lehet hasonló oka mint nálad, pszichológiaval gyógyítható, akár öngyógyítással is,de nagyon sokszor balfa.z a fickó!

A "neki is annyi ideje volt, mint nekem" képlettel.

2016. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nagyon egyszerű a magyarázat. normál aktus közben nem ér oda a fütyi a csiklóhoz, nem ingerli semmi, nincs orgazmus.


ki kell tapasztalni, hogy milyen méret, milyen forma, milyen póz a legjobb. egy nőnek ehhez idő és több partner szükséges.

2016. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!