Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ez 18 évesen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ez 18 évesen?

Figyelt kérdés
18 évesen a rosszlányokról akarok keresni lányt,hogy elvegye a szüzességem?Tudom..nagy baromság,de sok időm nincsen csajozni.Mostanában nagyon elfoglalt vagyok,szinte még enni sincs időm.Hétköznap 3 helyre is mennem kell,és még mellette ott van a tanulás.Örülök,ha hétvégén van időm lazulni.

2016. máj. 8. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ebben a helyzetben, szerintem egyáltalán nem baj!

Sőt ez a helyes megoldás, míg nincs barátnőd!

2016. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Miért, a szüzességed elvesztése is egy feladat számodra?

Ha 18 évig kibírtad, akkor még egy kis ideig már ugyan mindegy.:) Azért ku*vázna, mert elfoglalt..pf:D

2016. máj. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Nyugodtan. Én 19 évesen mentem el egy 40-45 körüli MILF nőcihez szintén a rosszlányokról. Örülök hogy szexeltem akkor és túl voltam már rajta. Amúgy még így is csak két évvel később, 21 évesen lett barátnőm, de annyit (sőt még egy újabb percet sem) nem akartam várni, hogy megtapasztalhassam milyen a szex.


Én visszanézve a mai napig nem bántam meg. Nem lettem prostifüggő sem. Megtörtént, jó volt, ennyi volt.

24/F

2016. máj. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ne számítson idegenek véleménye. Ha te annak érzed, akkor viszont az.
2016. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt akarsz akkor keress, menj el hozzá! Kellemes magömlést!!!
2016. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen szöveget. Mondd meg, hogy félsz a csajoktól, azt elhiszem, de hogy nem érsz rá, azt nem.
2016. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!