Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a fiuknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiuknak csak a vékony ku. a lányok tetszenek? Vagy ha nem is ku. a akkor rittig vékony?

Figyelt kérdés
2016. máj. 8. 09:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

átlag a jó


ne legyen se alacsony, se magas, se kövér se vékony, minden szinten olyan középszerű :D

2016. máj. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
naggyon savanyú a szőlő :)
2016. máj. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Visszahúzódó, nem kvás, telt nő nem nagyon kell senkinek. Én azt figyeltem meg, hogy kövérekből is a kvás a nyerő. Ezt tessék elfogadni, aztán ha megtetszik valamelyik sport, azt csinálni, és változhat az alkatod. Ha meg nem megy a fogyás, akkor láss más jót az életben. Fiú nélkül is lehetsz boldog.
2016. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13-as ne beszélj már hülyeségeket!

A teltebb nő nem kell?Ez baromság, mindenki megtalálja a párját.

2016. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A túl vékony nem jó. Ne legyen se túl vékony, se testes. Legyen nőből, és legyen jó a bőrének az érintése. :)
2016. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ebben tévedsz. Rajtam is van egy kis felesleg, mondjuk annak a nagy része is inkább fenékre meg combra megy, de azért ott van... Ettől független mégis rengetegen próbálkoznak, csinosnak tartanak, van hogy a buszon, utcán, edzőteremben is leszólítanak. :)
2016. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez tévedés! Nagyon sok pasinak a nőiesen telt lányok jönnek be. De több olyan ismerösöm is van akik a kimondottan kövér nőket kedvelik.
2016. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem pont nem jönnek be a nagyon vékony lányok.
2016. máj. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha vékony az a baj,ha dundi az a baj,ha k vás az a baj,ha szűzies az a baj.Ha valaki nem tetszik menj el mellette,ne szólj be,közöd nincs az életéhez.Ha neked olyan tetszik akinek te nem,felejtsd el,keress mást.Nem atomfizika azért...
2016. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!