Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Bizsergettétek már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bizsergettétek már a borsót facebook ismerőseitek képére?

Figyelt kérdés
kor/nem, gyakoriság, milyen képek? milyen alkat?

2016. máj. 7. 23:38
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
68%

Én olyan, de olyan ritkán járok facebookra, és akkor is csak célirányosan személyeket keresek rajta, akivel élőben nem tudok beszélni mert nincs a közelbe.


Meg igazából, derék, jóravaló fiúismerőseim vannak, akik nem igazán "szexi", "feszítős", meg tudom is én milyen képeket raknak ki magukról.

Meg amúgy sem indulok be csak egy képre... szóval ez nekem így kimaradt és ki is fog maradni az életemből. Aki ott az ismerősöm, azt tisztelem szeretem, nem akarok más minőségben gondolni rájuk, mint amiben eddig.

2016. máj. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 orwwrogvold ***** válasza:
75%
2011 óta nem használom a Facebookot, de volt rá példa. :)
2016. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem,kepre nem is tudnek:)
2016. máj. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!