Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha pár órás ismeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reszti kérdése:

Nagyon gáz ha pár órás ismeretség után leszoptam egy srácot?

Figyelt kérdés

Egy Magashegyi Underground koncerten megismerkedtem egy kedves, jóképű sráccal április elején, nagyon megtetsztett. SOkat táncoltunk és beszélgettünk meg persze ittunk is...


Aztán úgy belelendültünk hogy én már eléggé becsíptem, nem nagyon bírom a piát :S


Felajánlotta hogy aludjak nála, úgyis a közelben lakik és akkor nekem se kell éjszakai járaton kétes alakok között hazautazni ittasan...


Belementem, aztán a lakásába belépve egyszerűen elöntött a vágy és rávetettem magam a pasira.


Vadul elkezdtem markolszálni a srácot és csókolgatni... majd leszoptam...több nem történt.


Másnapra nagyon megbántam az egészet, de megígérte hogy majd keres.


Azóta se keresett...de azért reménykedem még...


Nagyon gáz amit csináltam, cafka vagyok? :S


L/18


2016. máj. 7. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Köszönjük az esti mesét.
2016. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom most

1. röhögni akarsz a privátokon

2. röhögni akarsz, ahogy a 2 tábor összecsap a provokáló kérdésed alatt


Aki ler_bancoz, azt letámadják a kangörcsök, hogy biztos irigy, és te meg nagyokat nevetsz otthon.

2016. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Te cafka
2016. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
A választ megkaptad a sráctól akit lesz.ál . És még csak fizetnie sem kellett :D
2016. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Az alkohol ilyen dolog. Szerintem a srác nem fog keresni többet, csak egy kaland voltál neki amit csak kihasznált. Jobban jársz ha el felejtsd. Ha volt a részedről bármilyen kötődés vagy vonzódás akkor könnyebb lesz ha el felejted azt az estét. De ez szerintem meg bocsátható ha egyedülálló vagy, mindenkivel elő fordul hogy olyat tesz ittasan amire nem büszke.
2016. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem az.
2016. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
17%

Csináld csak, nekem mindegy... Felőlem 2 perc ismeretség alatt is megcsinálhatod.

De ne akarj velem kapcsolatot később, mert nem fog menni.

2016. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Minden srác álma vagy aki koncertre jár. Hidd el. Így van.

Írj rám, s beszélgessünk kérdező. ;)

2016. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát sz*pd le megint! Nem kell itt félremagyarázni
2016. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Szívesen megismerkednék veled! f.
2016. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!