Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy tudom, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy tudom, nem nézek ki rosszul?

Figyelt kérdés

Szép a testem, és az arcommal sincsenek nagy bajok

Persze mindenkinek más az ideálja, de tudom magamról, hogy nem a rosszak közé tartozok

Ez nagyképűség vagy egészséges önbizalom?

F


2016. máj. 7. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Önbizalom.
2016. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem úgy tekintesz magadra, mint a világ legjobb pasijára és nem nézel le másokat emiatt, akkor ez teljesen egészséges :)

Én is tisztában vagyok az adottságaimmal és szerintem semmi baj nincs azzal, ha az ember tisztában van a saját külsejével :)

20/L

2016. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egészséges önbizalom ami nálad megvan. Az embernek szeretnie kell önmagát. (csak ugye nem szabad átesni a ló túloldalára mert az már visszatetsző)
2016. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Mutass képet. Ez így csak egózás. Ha akkora jónak tartod magad képet is raktál volna ki. Így viszont kamu az egész.
2016. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Az álszerénység bűn, jól teszed.
2016. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ferdzso83 válasza:
100%
önmagunk szeretete és tisztelete egészséges és hasznos, főleg ha van rá ok is. aki viszont önmagába szerelmes, az mennyen pszichológushoz
2016. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
PÁVA! Ha egy vérbeli köcsög vagy akkor nagyképűség, ha egy normális dolgos ember akkor önbizalom.
2016. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat meg üzeneteket :D
2016. máj. 7. 22:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet mindkettő, a mértéktől függ.
2016. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, én is tudom magamról, hogy jónak számítok

19/F

2019. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!