Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy pasi miattad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi miattad szeretne megváltozni bizonyos dolgokban, azt ti tényleg rossz néven veszitek?

Figyelt kérdés

Az én exem is ezt mondta mikor szakított. Bizonyos dolgok nem tetszettek neki, én mondtam megváltozok, erre ő teljesen felháborodott, h ne miatta változzak meg, hanem magam miatt. Ezt már akkor sem értettem, h ez miért baj?! Ha vannak dolgok, amiket szeretek, de ő nem szereti, akkor magam miatt nem fogok ezeken változtatni, mert szeretem ezeket a dolgokat élni, csinálni. DE! Őt meg mégjobban szeretem (már a mindenkori páromat), tehát érte változtatok olyan dolgokon, amiket magamtól nem tennék. Ez akkora baj szerintetek?! Én a magam részéről a világ legjobb dolgának, a szeretet legjobb kifejeződésének tartanám, ha a párom miattam változtatna valamin, amit szeret. Jó, nem várnám el, de ha magától megtenni értem, hát annál többet adhat valaki a másiknak?!

Jó, gondoltam ez egy egyedi eset, picit furcsa szegény, így jártam. Igen ám, csakhogy azóta már 3 embertől is hallottam ugyanezt. Pont ma a harmadiktól. És most felmerült bennem, h vajon velem van a baj, h így látom, vagy a lányok többsége még a gondolattól is irtózik, h miattuk változzon meg valaki?


2016. máj. 7. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem mások miatt sose változtassunk magunkon.

Ha valaki elvárja ezt a változást--> meg akar változtatni az már nem magadért szeret!

2016. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de én magamtól változtattam volna. Csak épp az ő hatására. Kvázi miatta. Mondok egy példát: szeretek tippmixezni. Az aktuális páromnak ez a dolog nem tetszik. Én meg úgy vagyok vele, h ha a páromnak ez nem tetszik, akkor lemondok róla. Mert a párom nekem fontosabb. És miatta teszem, nem magam miatt, mert nekem (ha ő nem lenne) alapból jó ha tippmixezhetek. Most akkor ez tényleg akkora baj, h magamtól lemondok dolgokról, de miatta??!
2016. máj. 7. 19:52
 3/4 anonim válasza:
Azert szerintem van benne habi duma. Mert gondolom szakitott, es nem akar mar toled semmit..:/
2016. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem kellene hogy ez annyira zavarja..
2016. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!