Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ti a betegesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti a betegesen sovány, vékony, izmos, normál, telt, vagy a duci alkatú nőkre izgultok-e a legjobban?

Figyelt kérdés
És ti milyen alkatúak vagytok,és hàny évesek?
2016. máj. 7. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
normál,telt nők,vékony 27/F
2016. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem a ducik a gyengéim. Átlagos testalkatom van. 40/F
2016. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2016. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy, akinek nem tetszik, hogy a pasiknak a vékony alkatú nők jönnek be?

Figyelj, szerintem békülj ki magaddal, mert így örökké önbizalomhiányban fogsz szenvedni...

2016. máj. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem csak ezek léteznek , kevert alkatok is vannak .
2016. máj. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

1. Vékony

2. Normál

3. Izmos

4. Betegesen sovány

5. Telt

6. Duci (ha a duci nagyobb, mint a telt)


De az utolsó két típussal már csak elég elkeseredett állapotomban dugnék. Én magam átlagos-vállas alkatú férfi vagyok. (197 cm magas és mellé 94 kg)

22/F

2016. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én izmos vagyok, és a vékony, izmos, vagy telt lányok jönnek be :) a tényleges és látványos túlsúly viszont nem. 26/F
2016. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
En a normalit szeretem, egy par kg plussz az kifejezetten jol all,a legtöbb nőnek. Viszont a duci, mar kizáró ok.
2016. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A telt kategória után nem a duci jön, hanem a kövér és kórosan elhízott. Ha már a paletta túloldalán a "betegesen sovány" belefért.
2016. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amúgy egyszer megdugtam egy kövér csajt kíváncsiságból. Nem repetáztam. Nem az én műfajom.
2016. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!