Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ferfiak mi a velemenyetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen :) kérdése:

Ferfiak mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Ha egy 20 eves lany baratsag extrazik egy 40 eves ferfival akkor azt a ferfi megbecsulne? Vagyis nem baratsag extrazna masik lanyokkal? Vagy naivnak gondoljak a lanyt.. Es mellette massal is? Ferfiak velemenye erdekelne elsosorban
2016. máj. 7. 17:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Gondolja *
2016. máj. 7. 17:22
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mást is tart a csaj mellett. Nem hiszem hogy megbecsülné. Csak szexre kell s ennyi.
2016. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az a lényege a "barátság extrákkal"-nak, hogy csak barátok. Barátja meg több is lehet egy embernek.
2016. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt becsules alatt azt ertem hogyha megbeszelik hogy csak egymassal akkor azt vajon be is tartja e.. Mert azert egy 20 eves lany fiatal.. vagy pedig naivnak gondolja a lanyt es massal is lefekszik mellette.
2016. máj. 7. 17:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha barátság extrákkal, akkor melletted még bárkivel lehetne, pont ezért barátság, és nem párkapcsolat.
2016. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy ilyen lánynak! Mellette nem mennék más nőkhöz, mert nem szeretem a bonyolult kapcsolatokat! F.
2016. máj. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy megbeszélik, hogy csak egymással... Az ilyesminek pont az a lényege, hogy teljesen kötetlen.
2016. máj. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat heti egyszer egyutt vagyunk.. Meg egyutt jarunk sportolni is.. De o nem akar parkapcsolatot de a sexualis vagyainkat nagyon jol ki tudjuk elni egyutt
2016. máj. 7. 17:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Neked nem mindegy? Úgysem fog elvenni feleségül. Amúgy meg szinte biztos, hogy más nőkkel is van.
2016. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hááát, én nem bírnék benne a helyedben. Tutira tart mást is. De ha nem is, téged akkor is csak használ.. Amúgy miért ne akarna párkapcsolatot, ha ez (elmondásod szerint) mindkettőtöknek jó?! Az a baj, h testileg már fejlett vagy az ilyesmihez, szellemileg, érzelmileg meg még nem. Basszus,annyi korodbeli srác van, akivel lehetnél, és velük esetleg még közös jövőd is lehetne, de egy negyvenes pacákkal nem lesz soha. Megun, eldob, te meg ott maradsz magad, és akkor majd rájössz, h éveket (vagy ameddig tart) vesztegettél el az életedből heti 1-2 alkalom miatt. Szerinted megéri?
2016. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!