Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, hogy izgatás illetve előjátékként a barátom csak a melleimet fogdossa és szívja?

Figyelt kérdés
Én 36, Ő 34 évesek vagyunk. Jól kijövünk az ágyban, nagy a szexuális étvágya mindkettőnknek. Az is jó, hogy egyikünknél sem az orális szex a legfontosabb.Persze azért néha van.Én simogatom,puszilgatom szeretném ha Ő is ezt csinálná és szuper csókolózni vele. Attól viszont kezdek besokallni, hogy szinte csak a melleimet fogdossa, bizonyos fokig szeretem,de néha bevadul és az már fáj. A mell szívást kimondottan nem szeretem. Ezen Ő csodálkozik, szerinte minden nő szereti. Abban maradtunk, hogy csak egy kicsit. Már arra is gondoltam, hogy nem szeret, csak szexre kellek neki de arra nagyon. Várom válaszaitokat
2016. máj. 7. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
persze hogy csak sexre kellessz neki,nem is érdekli neked mi jó mi nem,önzö tuskó lehet.
2016. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

34 évesen ott tart, hogy "azt minden nő szereti"?

Tényleg ennyire ostoba p*cs??

Én sem szeretem, mert fáj.

A pasi egy önző dög. Szerintem röptesd meg, és keress mást, olyan valakit, akit érdekel, hogy neked is jó legyen.

2016. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én ezt így kevesleném,arra elég hogy benedvesedjen az ember lánya,na de azért a nyelvét máshol is bevethetné.:)21/L
2016. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem figyel rád eléggé!

De mindazokat amelyeket ide leírtál nekünk, azokat Ő is tudja? Szoktatok erről beszélni? Mert néma gyereknek ...

2016. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nagyon agyatlan ennyi időssen és nem is szeret.
2016. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne hagyd neki...
2016. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%

Jó ég, 36 vagy, beszéld meg vele ha ez téged zavar. Mondd el, hogy mire vágysz vagy add meg a számát és felhívom, lehetek a tolmács. Nem ingyen.


2016. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
szerinte minden nő szereti,borsóagyú.
2016. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az igazság, hogy én sem igazán szeretek sz"pni. Nála sem a nyalás az igazi szex. Nagyon jóképű férfi, sok nője lehetne.Persze, hogy beszéltünk már erről. Sokat beszélgetünk. Többek között ezt szeretem benne, nagyon kommunikatív. Az előző partnerem nem volt az.Szóval nem tuskó. Az viszont igaz, hogy ez így kicsit kevés.
2016. máj. 7. 16:43
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy 36 vagy... Nem illetek össze szexuálisan. Ennyi. Hagyd ott, keress olyat aki megfelel.
2016. máj. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!