Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A vegetáriánus pasik tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vegetáriánus pasik tényleg jobban a szexben? (25/N)

Figyelt kérdés

Mert én eddigi tapasztalatom szerint (ami 1 mindenevő és 2 vega) igen.


Az első barátom vegán volt, mellette sportolt és annak ellenére, hogy én nem voltam benne jártas, ő volt nekem az első, mégis nagyon jó volt köztünk a szex, egyszerűen fáradhatatlan volt. :D

A második pasim mindenevő, magyaros kajákat fogyasztó és olyan átlagos volt a szex, de volt, hogy elég lusta volt, hamar végzett, nem is igényelte elégszer.

És most újra egy vegetáriánussal hozott össze a sors, ő is nagyon ügyel a testére és az egészségére és hihetetlen, hogy ez mennyire megmutatkozik a teljesítményében az ágyban. :D


Hogy van ez, tényleg van összefüggés az egészségtudatos táplálkozás az a szexuális élet közt?



2016. máj. 7. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten en azt mondom,hogy van.. Hiszen a szex egy fizikai megterhelessel jar csak ugy mint pl. a sportolas.Ebbol adodik,hogy ugye egy egeszsegesen etkezo,testere ugyelo ember jobban tud sportolni,tobbet bir (pl. futni) mint egy olyan aki dohanyzik,vagy egeszsegtelenul taplalkozik.

Szerintem van benne osszefugges.

2016. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Én is szexeltem vegán fiúval, pocsék volt az ágyban.
2016. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem az étrend függvénye a gondolkozásmód, hogy milyen az ágyban! Szerintem ez hülyeség! Ilyeneket fogtál ki, de ebből még nem lehet általánosítani.
2016. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az étrendem főleg nyers magvakból(mandula,brazildió,mogyoró),

zabpehelyből, kölesből,lencséből áll, elvétve eszem tojást, vagy sajtot, ennyi.

Finomított cukrot,lisztet, húst egyáltalán nem fogyasztok, nem dohányzom, alkoholt kétévente egyszer talán,ha iszok, nagyon ritkán eszem málnát, vagy feketeszedret, mert egyedül ezeknek kedvelem az ízét.


Nem volt még panasz rám, sőt..

Állítólag a spermám is jóízű.

És nem vagyok sem sovány, sem gyenge, négyet húzódzkodom egykézzel, +20kg-al, a testsúlyom pedig 90kg.

2016. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Èn nem vagyok vega, de sokat sportolok /edzés, kerékpár/de figyelek a kajára is, ès nagyon jó vagyok a szexben 32/f
2016. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Számodra bevált, mások számára nem. Attól, hogy te pont kiszúrtál két ilyen pasit, még nem jobbak a szexben, csak szimplán a te életedben pont így jött ki.
2016. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem az a három pasi nem olyan nagy szám, hogy hiteles információt lehessen leszűrni belőle. Majd gyere vissza 63 felett :D
2016. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tactical Soulmate: kb a mostani párom is így étkezik, csak ő a tojást utálja, de pogácsában megette, a tejtermékeket is utálja, de kefirt iszik néha meg alkoholt fogyaszt, mert szereti a sört.
2016. máj. 7. 18:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Én az vagyok és jobb vagyok csak nincs aki kipróbáljon.
2016. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]

ez jópofa :D

a videót nézzétek meg

2016. máj. 8. 07:35
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!