Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Kész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Kész vagyok.

Figyelt kérdés

24 éves vagyok /l

Van egy fiú aki 1 évvel idősebb tőlem!

Nagyon jókat beszélgetünk mintha a testvérem lenne.

De néha elmennek neki otthonról, elkezd simogatni , tapizni igazából ez nekem bejön de nem akarok tőle barátságtól többet, max annyi h megjegyezzen!

Gyakran felizgat! Amikor hazaérek és egyedül; vagyok a gondolataimmal mindig el tervezem h jó, a következő találkánál le smárolom, de mindig ellököm magamtól!de hiába szánom rá maga, nem megy

Mostmár szeretnék többet.

Hogy csináljam?

Sértő válaszokat ne légyszi

Nem vagyok szűz


2016. máj. 7. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem,hogy miert nem megy ,ha egyszer felizgat a srac es akarod is?
2016. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tipikus lökött tini vagy. Csak nálad, mint sokaknál ez eltarthat 25-30 éves korodig is.
2016. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagy, mégis annyira összevissza vannak a gondolataid, mint egy 14 évesnek... Felnőtt nő vagy basszus, döntsd már el, hogy mit akarsz! "nem akarok tőle barátságtól többet", "mintha a testvérem lenne", de közben meg "most már szeretnék többet" - most akkor mi van???
2016. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg ezt akarod akkor izgasd fel. perverz dumák érzéki nézés :D
2016. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kis alkohol segíthet a ráhangolódásban. Nagyon berögzítetted hogy csak barát ezért van ez az egész. Ha ezt elengeded akkor lehet szex. Addig csak frusztrálni fog.
2016. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél-mit tegyél? A legközelebbi randinál hagyd magad felizgatni, tapizni, stb! De Te is kezdeményezhetsz!
2016. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben leírtad, hogy testvérként szereted, és nem akarsz tőle barátságnál többet. Három mondattal később kijelented, hogy többet akarsz tőle! Mi van? Nem sértő válasz, viszont te saját magadat meghazudtoltad.
2016. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg zavaros. Mintha a testvéred lenne, de felizgat. Melyik erősebb érzés?
2016. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A felizgatás erősebb!
2016. máj. 7. 19:53




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!