Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem vagyok tisztában a szexuális orientációmmal?

Figyelt kérdés
18 körüli lány vagyok. egész életemben vonzódtam a fiúkhoz is, de a lányokhoz is.már gyerekkoromtól fogva mindig megnéztem a lányokat és valamiért mindig közel akartam kerülni hozzájuk és túl kedves is vagyok velük. Több ilyen alkalom volt már, hogy csókolóztam lányokkal, de simán mehetne több is. Sajnos ez nagyon sok gondot okoz, mert nem tudom eldönteni, hogy mi vagyok és ismerkedéskor se mondhatom ugye el a másik félnek. Lányokkal még sosem ismerkedtem úgy... Gyakran fantáziálok lányokról és fiúkról is, de nem szeretem hogy nem lehetek őszinte sem magammal, sem a szüleimmel, sem a barátaimmal. Volt már barátom, szerelmes is voltam és minden téren jó volt az egész, de minden nap előttem van, hogy mennyire nem vagyok biztos a dolgokban. kérlek segítsetek, előre is köszönöm

#szexualitás #LMBT #heterszexualitás
2016. máj. 7. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha majd kipróbálod valójában a szexet mindkét nemmel, akkor fogod érezni a különbséget és akkor fogsz tudni dönteni. De miért kellene dönteni? Így mindkét nemmel élvezheted a szexet!

Puszilom a csiklódat!

2016. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a szexuális orientációddal nem vagy tisztában, hanem azzal, hogy ez az egész hogy is néz ki, tehát hogy milyen "lehetőségek" közül tudsz "választani".


Képzeld el azt, hogy a szexuális orientáció egy skála. Tehát nem csoportok vannak, hogy te ilyen vagy, vagy olyan vagy, hanem egy skálán kell magadat elhelyezned, ami a következőképpen néz ki:

Az egyik végén van az, aki teljes mértékben heteroszexuális, tehát kizárólag a másik nemhez vonzódik (legyen mondjuk ez a bal vége...), a vonal közepén van a biszexuális személy (aki mindkét nemhez vonzódik), a másik végén, a jobb szélén pedig a teljesen homoszexuális személy, aki kizárólag a saját neméhez vonzódik. Na ezen a skálán oda jelölöd magad, ahova szeretnéd. Van olyan, aki nem teljesen heteroszexuális, mert mondjuk lányként szokott lányokról fantáziálni, de nem érzi azt, hogy valaha képes lenne velük a valóságban is csinálni valamit, ő a skálán a bal széle és a közepe közé helyezi el magát, attól függően, mennyire gondolja magát közel a "biztos biszexuális" részhez.

2016. máj. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor szerintetek ettől még hetero vagyok?
2016. máj. 7. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Na jó, írtam neked egy hosszú kommentet, és semmit se fogtál fel belőle :D Nem vagy heteroszexuális, biszexuális vagy, de ennek a mértéke elég változatos lehet.
2016. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oo, felfogtam, csan nagyon nagyon ijesztő belegondolni, feldolgozni és elfogadni is.
2016. máj. 7. 17:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elfogadni és feldolgozni ezt, akkor nyugodtan keress fel egy pszichológus szakembert, hogy segítsen neked ebben. Semmi szégyen nincs abban, ha biszexuális vagy, ha elfogadod magad és a vágyaidat, sokkal boldogabb lesz az életed és a szexualitásod is.
2016. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valahogy megoróbálom feldolgozni:) köszonom megegyszer:)
2016. máj. 7. 18:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!