Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 25 eves lany vagyok es meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 eves lany vagyok es meg a szexben egyszer se volt orgazmusom. Mit tehetek? Miert nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 24. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, annyian írnak ezzel a problémával, hogy itt összefoglaltam, amit ez ügyben tanácsolni tudok, olvasd el:

[link]

Itt technikai tanácsokat adok, és nem térek ki arra, hogy azt is meg kell gondolni, valóban azzal a pasival akarsz-e lenni, akivel próbálkozol. Mert sok nőnél blokkolja az orgazmust, ha nem szerelmes, vagy ha nagyon érzi, hogy a pasi nem szereti őt annyira, mint fordítva.

2008. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanebben a cipőben járok, 28 éves vagyok. Találtam egy nagyon jó könyvet, amiből állítólag meg lehet tanulni. Mivel saját testünket kell először megismerni.

A könyv: Brauer házaspár írta: ESZO- Elnyújtott Szexuális orgazmus a címe.Letölthető: mp3portal.hu- ról.Ha nem sikerül letölteni írj. Ebben nagyon jó tanácsokat adnak, ill leírják lépésről -lépésre mit tegyél, hogy megismerd magad és párodat. Én is ezt olvasom, ezen vagyok.

Sok sikert hozzá! (rám is rámférne már)

2008. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problémám
2008. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez van.. a link hasznos volt, nem tudom mennyire fog beválni
2010. ápr. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólni kéne a pasidnak hogy a nők hüvelye korántsem olyan érzékeny mint az ő farka. Ha a csikló tájékán besegít egy kicsit menni fog neked is.
2010. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!