Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexuálisan vonzódom hozzá....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzódom hozzá. Hogyan tudassam ezt vele? De nem akarok semmi többet egy "gyors menetnél", max. 2-t.

Figyelt kérdés
Szal 16vok o is annyi (én lány). Eccer megkérdezte h nem e járunk mire én kinevettem(és azt mondtam h ugye most viccel, de akko csak szinte legjobb haverok voltunk) ez má vagy 1 és fél éve volt. Hátam mögött ül és ha hozzám ér ako kiráz a hideg, de nem érzek iránta semmit se.Szal hogy mondjam ezt meg neki? Érzem h ő vlmien szintem vonzodik, de nemtudom h mit érez, és szemétség lenne ha " kihasználnám " ! Mit tegyek ?
2008. szept. 24. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd beken es ne jatsz az erzeseivel. Biztos neked sem esne jol. Majd talalsz egy olyan partnert akit szeretsz is nem csak kivansz.
2008. szept. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Sztem próbáld megbeszélni vele,tuti benne lenne a dologban,hiszen pasiból van...:P
2008. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne játsz az érzéseivel. Meg mi lenne utána? Mit gondolna ő, és te magadról?

Hamarosan találsz vkit, akivel kölcsönös lesz a szerelem.


Sajnos az életben sokszor fogsz a viszonzatlan szerelemmel is találkozni (hol te leszel az áldozat, hol nem), ez az élet része. Mindig kezeld megértéssel, és kedvességgel.


Ezzel meg ne foglalkozz, és túlleszel rajta, amint bejön egy új fiú a képbe.

(Amúgy tökéletesen ismerem az érzést, túlélhető,vigyazz, mert fájdalmat okozhatsz, nem is kicsit :( ).

2008. szept. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szar ötlet pont egy iskolatárssal szexuális kapcsolatba bonyolódni. Lehet, meg fog sértődni, hogy nem jársz vele, csak "arra" kellett, szétkürtöli, és a végén NEked lesz rosszabb. De ha "csak" megbántod, az se szép dolog. Ha már vonzódsz hozzá, próbáld megismerni, és még egyszer megfontolni a járást. :) HA újra "nem" a válaszod, akkor meg hagyd békén.
2008. szept. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jo igaz itt minden ami elhangzott... de nem tudom kiverni sem a fejemből, hiszen minden nap eggyütt vagyunk,dumálunk,stb. És ezek amiket irtatok ,nagyon szépen koszomon mindenkinek, de minden válasz már átfutott a fejemben, nem akarom h meglegyen a " hírem " ... nem akarom megbántani ... Akko az lesz a legjobb ha ugyan azt csinálom mint eddig,vagyis probálom leplezni a vonzodásom...Koszonom szépen a válaszokat, és még ha vlknek van vlm otlete akko legyen szives irja meg!!! KOSZI :)
2008. szept. 24. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:

figyi, sztem ha eltudjátok ezt intézni diszkréten, akkor akár megis történhet. az télleg nemjó, ha aztán híre megy, nemsok jót fognak rólad terjeszteni a többiek.

de ha ő egy laza srác, és szerinted megbízható, akkor akár megis beszélheted vele a dolgot, de mindenképp tudasd vele h ettől timég nemfogtok járni, és nemvagy belé szerelmes. és ha ő ezt feltudja fogni, és belemegy, és diszkrét marad, és tesem fogod utána szarul érezni magadat, akkor akár megis történhet. de eztcsak akkor ajánlott kirpbóélni, ha télleg eléggé jóban vagytok, és tudod róla h megbízható és nem árul majd el.

2008. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pasiból van, és örülni fog, hogy legalább egyszer megkaphat téged. Lényeg, hogy tiszta lappal játszatok, egy pillanatig se ringasd abba a hitbe, hogy ez egy kapcsolat kezdete lesz. És azért gondold végig, hogyha megteszitek, ő mit fog gondolni rólad sokkal később, amikor már lecsengettek az érzelmei. Te meg úgymond, csak felajánlkoztál egy éjszakára...
2008. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
dugás helyett talán tanulj meg helyesen írni
2008. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja, bocsi ha helytelenül irtam, de tudjátok Szlovákiábol vagyok és hát kihozom magamból a maximumot. De azért rem. értitek h miről beszélek.

nah szal szentem ő belém van esve, és mivel h én nem akarok mást, ezért inkább hagyom, mert nem akarom megbántani mert nagyon joba vagyunk.

Koszi szépen mindenkinek :)

2008. szept. 24. 22:09
 10/10 Biluxaa válasza:

Vagy pedig hagy h a dogok menjenek maguktol

Maj kiforja magàt

v a jo Isten intèzkedik?!😉😊

2019. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!