Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy nekem nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy nekem nem olyan érzékeny a csikóm? Nem lesz orgazmusom, hiába símogatom v. símogatja a párom stb. Hogyan izgathatjuk a csiklómat?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
orális szexnél a párod széthúzza a szeméremajkaidat,a csiklódat pedig 1 bőrréteg fedi(jól lehet látni)ezt 1 ici-picit elhúzza ne nagzon mert a csikló magába érzékeny,és azt nyalogatja gyengéden,vagy szopogatja.Úgy bizti elmész
2008. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lehet hogy neked nincs csiklóorgazmusod, ez nembaj, sőt sokkal szerencsésebb a hüvelyi orgazmus mint a csikló... Intenzívebb is, érdemes inkább azzal próbálkozni.
2008. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vagy egyszerűen csak több időre van szükséged.

sztem előbb próbálkozz vele te, mert így egyszerűbb lesz rájönnöd h mi a jó és hol, ésmajd elmondod a párodnak, mikor már tudod h neked hogy a jó.

előszöris fontos h nedves legyél, utána kezd el simogatni az újhegyeddel akár, vagy a tenyereddel, vagy akárhogy és amikor érzel vmi mást, akkor azzal a módszerrel folytasd, közben néha elkalandozhatsz más fele, a lényeg h figyelj oda h mikor jobb és mikor hagy alább.

és van akinek sok időt igényel h eljusson a csikló orgazmusig, én azt tanácsolom h ne add fel azzal h áh, nekem nincs csikló orgazmusom, hanem próbálkozz.

de ne akard görcsösen, mertúgy nemfog sikerülni. mikor elkezded sose gondolj arra h most sikerülnie kell, hanem vmi izgatóra inkább. és azért javaslom h előbb inkább egyedül kísérletezz, mert úgy legalább nemkell még azonis stresszelned h vajon a párod meddig bírja még...:)

2008. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát én éppenhogy magamnak nem tudtam soha elérni. Aztán mikor a párom jól megsimogatott mindenhol, hogy már remegtem belé, aztán egyszercsak odaért... Robbantam:)
2008. szept. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
aki minden 2. nap magának csinálja, annak nagyobb az esélye h saját magának hamarabb fogja elérni, mint a párja
2008. szept. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem a parom nemjol csinalj,olyan erosen,hiaba szoltam neki hogy az ugy nekem nemizgato,inkabb magamnak csinalom.ugy mindig elmegyek
2008. szept. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!