Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egyszerűen már nem megy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen már nem megy a merevedés, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már jópár hónapja együttvagyunk, de amikor arra kerül sor hogy szeretkezzünk,vagyis már eléggé bennevagyunk a dologban, olyankor valamiért teljesen leblokkolok...nemtudok mitcsinálni:S Eddig régebben soha nemvolt merevedési zavarom, de már egyre sűrűbben fordul elő:S Az oka valószinű a stressz,mert azt hozzáteszem,mostanában eléggé depressziós hangulatban vagyok, de ez ellen is hiába próbálok bármit is tenni,nemhasznál(orvoshozjárok+gyógyszert is szedek). Szóval elég kilátástalan helyzetben vagyok e téren,mert már aztkezdem látni hogy ezaz egész már kezd eröltetett lenni,hogy "na majd most hátha" és már ő sem élvezi,én meg mindig póruljárok:( Egyszóval pszichés eredetű a dolog, de semmi nemhasznál,és kezdem feladni:S az olyan "megoldások" h pl: lazitsak meg stb. ezek nemigen használnak:( Valakinek valami ötlete van hogy ilyenkor mit is lehetne tenni?
2008. szept. 22. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dobd el a gyógyszereid, felejtsd el a doktort!

Mi 8 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel, de még attól is feláll a farkam ha rágondolok. Pedig nekem sem volt egyszerű időszakom, műtét, kórház, halál a családban.

De az élet megy tovább, meg kell próbálni élvezni, örülj hogy van egy szép barátnőd, szeresd, mond neki ezt sokszor, legyetek együtt sokat, nem csak az ágyban. Nem kell görcsösen akarni, akkor úgy sem fog menni. Sportolj kicsit, levezeti a stresszt, lefáraszt, jót tesz a szellemednek is.

Felejtsd el hogy beteg vagy, nem vagy az. Fejben tedd rendbe magad, higgy magadban, hidd el hogy nem vagy beteg. Sportolj, élj egészségesen. Semmi bogyó, semmi pszichodoki.

2008. szept. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pont ezaz hogy ha azok sem lennének akkor még ittsem tartanék:( Sajnos tényleg olyan helyzetben vagyok már a stressznek meg depressziónak köszönhetően hogy szinte már semmi sem érdekel,és sajnos ez csak egyre rosszabb lessz,mert már ebben is csak kudarcok jönnek az egyetlen dologban amiben örömöm lehetne,és nemhiszem hogy ebből az egészből jól kitudnék jönni...itt kb az lessz hogy ottfog majd hagyni
2008. szept. 22. 23:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a stressz meg a depresszió az oka akkor az ellen tegyél valamit (néhány gyógyszertől nem lesz jobb), te tudod miért van ez, mindenre van megoldás, csak szedd össze magad. Ne úgy állj mindenhez hogy úgysem fog menni, mert akkor tényleg nem fog.
2008. szept. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a "semmi nem használ" dolog mit jelent? Mit próbáltatok?


Ha jól értelmezem a dolgot, akkor egészen a behatolásig nincs gond, csak amikor az jönne, hogy "na most be kéne rakni", akkor leblokkolsz és lelankadsz. Ebben az esetben azt javaslom, hogy amikor érzed, hogy kezd puhulni, akkor kérd meg a barátnődet, hogy kézzel segítsen visszakeményíteni! Nem kell nagyon hevesen, hátha a kelleténél is jobban reagálsz, ha érted, mire gondolok, szóval csak szép nyugodtan, gyengéden, közben te is simogathatod őt, hogy minél jobban "be legyen melegedve", aztán ha érzi, hogy újra kemény vagy, akkor vezesse be a "kígyót a barlangba" :D


Velem is volt hasonló probléma, a szüzességem elvesztéskor, mert túlságosan görcsöltem, de a barátnőm nagyon "kezes" volt és ez segített! :-)


Remélem ez nálatok is működni fog! Sok sikert hozzá!

2008. szept. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2008. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pontosan, jól értelmezted...de sajnos az sem nagyon használ amit javasoltál:( Amugy 24 vagyok
2008. szept. 23. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Fogd fel hogy rohadt szerencsés vagy, mert az egészségeddel nincs semmi baj. A lelkedet meg neveld meg, állj fel a földről, ha fojton azt mondogatod nem sikerül, béna vagy, nem érsz semmit úgy is van. Fejezd be az önsajnálatot, vesd bele magad valami fárasztó sportba, járj össze a barátaiddal, menj kirándulni a barátnőddel, mond neki hogy szereted.

az első hozzászóló voltam

2008. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia, igazából nem írtad hány éves vagy, de gondolom nem lehetsz olyan idős, írtad is, hogy stresszes az eleted probálj meg kicsit kimozdulni, meg a terheket levenni magadról sztm akkor nem lesz gond addig is ajanlok neked egy oldalt ami "nekünk" is segített [link]
2008. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2009. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!