Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikortól számít valaki nimfomá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít valaki nimfomániásnak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A nimfománia létezése eleve vitatott kérdés - akkor találták ki a fogalmat, amikor a nőknek még "illett" elnyomniuk a szexuális vágyaikat, és nem tekintették normálisnak, ha egy nő élvezi a szexet. (A 19. században)


Manapság, ha mégis vonatkozik valamire, talán arra, ha valaki kényszeresen cserélgeti a partnereit, nem válogatja meg, kivel jön össze, és látszólag képtelen és nem hajlandó normális kapcsolat létesítésére. Ez esetben komoly traumák, lelki okok, önértékelési zavar állhatnak a háttérben, vigyázni kéne, mielőtt simán kekurvázzuk az ilyen nőt.

NEm tartom nimfomániának, ha valaki sokat szeret szexelni a barátjával/férjével.

2008. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
A nimfománia az is jelenti mikor 1nap alig bírod ki szexnélkül és szinte minden 5percben kívánod a partneredet!
2008. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Akkor minden férfi nimmfomán 40 éves koráig, mert vagy dugás, vayg hoki. persze lehet kiba fáradt, de kell és sztem ugyanez igaz nőkre is.
2008. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azt olvastam, hogy nem az számít nimfomániásnak aki rengeteget szexel, hanem aki képtelen kielégülni és ezért hajszolja magát bele állandóan a szexben, de mivel nem elégül ki nem találja meg benne a boldogságát. Szóval ez egyfajta betegség. Nem irigylendő a közhiedelemmel ellentétben.
2008. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
akkor én az vagyok:D nimfobaby
2008. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A nimfománia valóban az, ha valaki hajszolja az élvezeteket, de nem találja a kielégülést.
2008. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

A nimfománia egy betegség, amitől csak szenved az adott ember. Nincs teljes és kielégítő szexuális élete. Ha ez nálad stimmel, akkor nimfomániás vagy, és orvoshoz kell fordulnod. Gyógszeres kezelésekkel orvosolható, és szexuálpszichológus látogatása is javasolt.

Petranova

2008. szept. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, ezekszerint én nem vagyok nimfomániás:) Sokan mondták ezt rám, (nem rosszindulatból szerintem) de én a pasimmal vagyok csak, nem összevissza mindenkivel...
2008. szept. 23. 15:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, és isteni jó Vele, úgyh inkább szexmániás lehetek, vagy jóértelemben vett nimfó:P
2008. szept. 23. 15:01
 10/11 anonim ***** válasza:
a fiatalok inkább szexmániásak, mint nimfómániások
2008. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!