Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nincsen orgazmusom, és szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen orgazmusom, és szex közben, bár nem görcsölök, de azon gondolkodom, vajon most lesz-e vagy megint nem. ( lány vagyok) Mivel lehetne a fantáziám elterelni erről, mire gondoljak közben?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés nőnek van orgazmusa szex közben. Legalábbis hüvelyi orgazmusa. Ha csiklóorgazmusod volt már, akkor szex közben ingereld a csiklódat! Gondolni, meg olyanra gondolj, ami felizgat! De ha ottvan a kedvesed akkor nem értem mi másra kellene gondolni :)
2008. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl figyelj arra, amit csinálsz, ha meg csak hanyatt dobod magad, akkor pedig legyél aktívabb :)
2008. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb, ha semmi másra nem gondolsz, csak arra, milyen csodálatos, hogy együtt vagytok, mennyire tetszik a partnered, és milyen jó, ahogy együtt mozognak a nemi szerveitek. Szoríts rá a hüvelyi izmaiddal, az a pasiak is jó, Neked meg segíthet koncentrálni - és fokozni az élvezetet! Válaszd ki a legelőnyösebb pozitúrát, sokszor csak miliméterek kérdése.

Az is jól oldaná a szorongást, ha előre megbeszélnétek, hogy ha nem jön össze Neked aktuskor, akkor utána szájjal/kézzel kielégít - így nem kell szoronganod, hogy a partnered kielégül, Te viszont nem.

És olvasd el ezt:

[link]

2008. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ugy gondolom erre a válasz belölünk ered,MI bajunk a szex-el,ITT kell kezdeni.(talán)
2008. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
HAT addig amig ez jar a szx kozben az eszedben soha nem fogod megtudni, h mi is az az ORGAZMUS, engedd el magad mashogy nem megy hidd el, PL: tegnap a baratnomnel voltam, es meg fel se alt rendesen, mert egyszeruen minden hulyesegen jart az agyam , MA MEG HUUUUUUUUU ES HUUUUUUUUU MIKRO NORMALIS VOLTAM ..........
2008. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na, ez az! Ha azon parázol, hogy ma sem lesz jó,/esetleg az időjárásra gondolsz/ akkor tuti elmarad. Vedd át a kezdeményezést!!!!! Mármint a sex-ben! Ne gondoldd, hogy ettől qrvának fog tartani! Sok férfi szeretné, ha a nő dirigálna. De, ez sajna csak 30 fölött jön el. Tapasztalatból tudom, akkor lesz a Nőből igazi vadmacska! Kiköveteli a jussát, és ez teljesen jogos is!

Tehát bátran kezdeményezz, ienkor a fiúk még mulyák./Szintén tapasztalat. Fiu vagyok. Iggaz 45 éves.../Mondd meg a fiúnak hogy te egy hosszú előjátékot szeretnél.Mondjuk: orálisan kényeztessen . És amikor érzed hogy lezsibbadsz, na akkor engedd csak magadra!!!

Hidd el , 100-ból 99 fiu imád nyalni a szive választottjának, és nem fog megsértődni!!!

Na, sok sikert!! Irj, ha bekövetkezett a NAGY esemény!/ORGAZMUS!/

Szia.

2008. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Aranyos volt ez az utolsó hozzászóló. Igazából mindketten tapasztalatlanok vagyunk, huszonéves korunk ellenére. Próbált orálisan is kényeztetni, de akkor sem érzek semmi extrát, lehet, hogy még ő sem tudja hogyan is kéne, én meg nemigen tudom irányítani.
2008. szept. 22. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még csiklói orgazmusod sem volt, lehetséges, hogy túl érzékeny a csiklód. Ilyenkor érdemes megpróbálni, hogy egy vékony bugyin át simogat, sajnos velem is ez a helyzet, ettől függetlenül élvezem az együttléteket, de csak így tudok elmenni:) 21 éves lány
2008. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!