Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a párom ujjal izgat, a G...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom ujjal izgat, a G pontomat, mindig pisilési ingerem van, de az orgazmusig soha nem jutok el. Miért van ez? Szerintem elég laza is vagyok, nem vagyok feszült.

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen természetes.


az ok a g pont duzzadása, ami nyomja a hugycsövet. Ne aggódj, nem fogsz bepisilni ha tovább csináljátok.

(ha nagyon zavar, akkor próbáljátok a kádban, vagy a zuhany alatt, de nem lesz gond, főleg ha elötte el is végzed az ilyen irányú dolgodat)


Az érzés egy idő után elmúlik, és jön helyette az, amit vártok a dologtól. :)

2008. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mennyi idő után múlik el. Tudom, viccesen hangzik, de a párom keze már elfárad , de orgazmus még nincs.
2008. szept. 22. 09:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van már 10 éve,nem is nagyon érdekel,maradok a csiklóorgazmusnál.A másikat akar napokig is csinálhatná ha egyszer nem élvezem.Vagy légy kitartó v.válaszd a másikat.
2008. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a gondom. Csak a legelején jó a gpont izgatása, utána pedig nagyon kell pisilnem, még akkor is ha voltam előtte. És teljesen elnyomja a jó érzést. A barátom emg akármeddig cisnálja (mert elvielg egy idő után el kéne múlnia a pisilési ingernek, nem?) szóval nekem nem múlik el, aztán inkább leállítom, mert egyáltalán nem élvezem. Pedig tök jó lenne :(
2008. szept. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen így vagyok vele én is, mint az utolsó válaszoló., de állítólag így mindenkinek lehet orgazmusa, hiszen ott a G pont, vagy nem?
2008. szept. 22. 12:52
 6/8 anonim ***** válasza:
ez a g pontos nekem sem megy!én is maradok a csikló orgazmusnál!szerintem vagyunk egy páran akiknek "nem adatik meg"a g pontos!én elfogadtam,és hajrá csiklóóóó!!!
2008. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is elmegyek wc-re szex elött és nekem sikerül a G-foltos orgazmus.Pisilés inger az csak jót jelent(jól stimulálja)Nem minden nőnél sikerül ez az orgazmus.Nekem ha elmegyek jön is ki a nedv.Ilyenkor a hólyag megtelik nedvvel és az lövel ki.(nem pisi!)De ez sajnos csak kevés nőnek sikerül!
2008. szept. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

igen, az előttem szóló válaszában bújkál az igazság: ez pisilési inger/érzés kifejezetten a g pont izgatásának hatására jön elő, és ha sikerül így elérni az orgazmust, akkor valóban folyik/spriccel egy különleges testnedv, ami azonban egészen biztosan nem pisi.


ez valójában a női ejakuláció jelensége, amire tényleg csak kevés nő képes a gyakorlatban - bár elméletileg mindenki az.

beszámolók szerint az ilyen típusú orgazmus a csúcs, semmihez sem hasonlíthatóan katartikus.


és ami fontos: bár lehet, hogy a legtöbb fiú első alkalommal meglepődik az ilyesmi láttán, majdnem biztos, hogy másodszorra már ő fogja követelni!

2008. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!