Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan csaj, aki csak arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan csaj, aki csak arra utazik, hogy kinyalják?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura kérdés! De el tudom képzelni!:)
2008. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan pasi, aki csak arra utazik, hogy megdugjon egy csajt, akkor olyan csaj is lehet, aki csak a nyalást akarja. :) De hogy tovább miért nem akar menni????? Pedig az sem rossz, ami utána jön! :)
2008. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
40%
Én ezt a választ + cáfolom. Nem mindegyik csaj csak azt akarja.
2008. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A kérdés nem vádként hangzik el, úgyhogy szorítkozzunk a lényegre.
2008. szept. 22. 00:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van :) Pl a leszbikusok :)

Na de viccet félretéve, biztos van, valaki aki még nem akarja elveszteni a szüzességét

2008. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
PERSZE, de ahoz inkbb ne mennj szexelni mert ..... fujjjjj
2008. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
van!!én egy időben kipróbáltam milyen"féfri"módjára szeretkezni!ehhez tudni kell,hogy nagy baráti köröm van,és rendszeres téme a szexualitás!szóval,sajnos a férfiak nagy százalékban,elélveznek,és a partnerüket "úgy"hagyják!na,én kipróbáltam hogy milyen is.hát a pasiknak marha rossz,az tuti.nekem tök jó volt,és egy csomót kuncogtam rajtuk,amint álló brokival elvánszorogtak.volt amelyik magának csinálta,mert nem bírta ki...próbának jó volt,de én mégis inkább az igazi szeretkezést imádom!
2008. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Van. sztem akkor fordul elő, ha az előző (akár több partnere) nem csinálta neki. Egy idő után annyira szeretné, hogy más már nem érdekli. Ugye azt meglapta, csak a nyalást nem.
2008. szept. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, csak arra utazni elég merész volna. De el tudom képzelni, h van olyan helyzet, időszak, amikor vki azt szeretné a legjobban.

H a magam nevében beszéljek: sose voltam még annyira kiéhezve orális szexre, h semmi más ne érdekeljen, de ha lenne, nem bánnám. Sőt. :)

Viszont más formában megkapom, amit szeretnék, és jelenleg ez is jó. :)

23/L

2010. febr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megszivattam vkit,akit utáltam.Kinyalt,aztán rítt,hogy hagy dugjon meg,v vmi,de nekem ennyi elég volt:D Én élveztem :D
2010. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!