Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet hogy a b. nőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet hogy a b. nőmnek néha fáj ha szeretkezünk?

Figyelt kérdés
nincs olyan nagy péniszem hogy az lehetne a probléma! Több féle pózban próbáltuk de majdnem mindig panaszkodott! Mi okozhatja ezt?
2008. szept. 21. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lazítson.
2008. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sztem annyi, h még nincs hozzászokva a szexhez...

Nekem is fájt úgy az első 8-10alkalommal, ha nem az egyik póz, akkor a másik...

De majd elmúlik idővel, mert hozzászokik!;)

2008. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
már nem kezdő a szexben és velem is volt már jó párszor
2008. szept. 21. 20:03
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És mással, máskor nemfájt neki? Attól méghogy volt már dolga mással, fájhat neki... Jobban lazítsd el, igazsd meg és akkor nem fog fájni.
2008. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem elég nedves, vagy van valami nőgyógyászati baja és azért fáj neki.
2008. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem a tapasztalat hiánya áll a háttérben, akkor inkább menjen el dokihoz. Az a biztos.
2008. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
elég nedves az biztos arról gondoskodom hogy felizgassam rendesen!! már síkosítót is próbáltunk hátha úgy jobb!! csak igy meg félek nem szeretnék fájdalmat okozni neki ezért inkább csak kézzel vagy szájjal elégitem ki
2008. szept. 21. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a dolog,én szenvedek ilyenben.Hiába izgat fel rendesen hiába vok tiszta nedves akkor is fáj utána,elég régóta vagyunk együtt a tapasztalat megvan,volt idő mikor nem fájt aztán megint előjött.Én nem gondoltam rá h dokihoz kéne ezzel mennem mert reménykedek h helyrejön a dolog,de azért félek.:( Sok sikert nektek.Ilyenkor irigylem a pasikat.
2008. szept. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy vele elég gyengéd. ne arra menj hogy neked minél jobb legyen hanem arra hogy mindkettőtöknek joó legyen. légy vele gyengéd és figyelmes. Kérdezd meg tőle hogy ő hogy szeretné, neki hogyan joó. sok sikert
2008. szept. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
én másfél éve élek szexuális kapcsolatot,de van még amikor megböki a méhszájamat! menzesz alatt,előtte,utána fáj ha tövig nyomja! és semmi bajom nincs,járok nőgyógyászhoz!
2008. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!