Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy lány csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy lány csak orálozásra akarjon megtartani egy pasit?

Figyelt kérdés
Néhány éve egyre több olyan lánnyal találkozok, aki nem szeretne párkapcsolatot csak (vagy igen, de emellett) olyan pasit keres, aki szexuális igényeinek megfelel, akár csak a saját örömére. Úgymond, barátság extrával jegyében, egyoldalú szívességet elfogadna egy pasitól. Ez valami új divathullám? Vagy a lányok ennyire "felvilágosultak" lettek? Lassan már ott tartok, hogy ha még egy ilyen ajánlat szembejön, már csak kíváncsiságból is belemegyek.

2016. márc. 22. 09:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10: Úgy jártál XD XD
2016. márc. 22. 11:57
 12/22 anonim ***** válasza:
Nálam is jelentkezhetnek a csajok ilyen kapcsira! :) Akár csak ha nekik van szükségük nyalásra!
2016. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Legyetek már férfiak.

Ha kibyalatja magát veled egy lány, az a minimum, gogy te is meghúzod.

2016. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem biztos,

van aki így is szereti :)

2016. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
például én :)
2016. márc. 22. 13:47
 16/22 anonim ***** válasza:
Simán benne lennék ilyenben, hogy csak nyalok, de akkor fogadja el, hogy mellette van más is.
2016. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16: Ja, hát akkor, úgy én is :D
2016. márc. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

Imádom ha nyalnak, és szeretem ha nem csak az előjáték része, hanem el is élvezhetek így akár többször is, de hogy csak erre tartani pasit. Persze van srác aki úgy nyal mint az álom, de mondjuk a farka nem elég vastag vagy nem bírja jól. Lehet akkor a fölös maszatolást mellőzendő egy kézimunkával vagy cumival intézzem el inkább, vagy 69-ben. De azért fura ha egy lánynak csak ennyi kell.

Azt viszont nem értem miért meglepő ha egy lány csak szexet akar egy sráctól nem érzelmeket, nem társaságot.

Vannak barátaim, van elég társas programom. HA olyan a szitu és nem fér bele egy kapcsolat attól a puncim igényei még megmaradnak. Miért ne csillapíthatná azt egy barát akivel nem kell elmenni bulizni, koncertre, városba, sétálni, moziba, nem akar beszélgetni, megosztani veled a lelki gyíkját (hacsak eleve nem a baráti köröd része és amúgy is megtennétek ezeket)?

Csak egy fiúnál érdem ha minél több csaj meghúz?

És ha olyan lány vagyok aki szereti a változatosságot, mert ahogy a mondás is tartja a változatosság gyönyörködtet? A szex jó, élvezni kell.

Ja és privit nem kérek köszi.


27/N

2016. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

<< Ja és privit nem kérek köszi.

27/N >>



Márpedig fogsz kapni privit. Höhö.

2016. márc. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Másfél órája egy sem jött. :) Úgy néz ki mégis értenek a srácok a szóból. :)
2016. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!