Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tőlem 18 évvel idősebb nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőlem 18 évvel idősebb nő akar lefeküdni velem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Pff az vmmi pedofil??hát te kell tudd hogy mit tegyél,én nem tudhatom h esetleg te szeretéd-e de sztem mndd meg neki h hagyjon békén:-s
2008. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Először is nem mindegy azért hogy te 15 vagy 30 éves vagy. Ha még fiatal vagy akkor inkább ne menj bele ilyenekbe. De hát igazából neked kell tudnod..
2008. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Zsííííír...! Mindenképp vállald be,csak tanulhatsz a hölgytől......remélhetőleg....:)
2008. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog tényleg attól függ,hogy te mennyi idős vagy.Egyébként ha alkalmi,akkor tapasztalatszerzésnek nem rossz,de ha tartós kapcsi lesz,akkor a későbbiekben gond lehet a korkülönbség.Mondjuk ilyenkor az a lényeg,hogy te hogy érzed vele magad.A kor nem lényeg,az én párom is 17 évvel idősebb nálam.
2008. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
hát ez elég fura. ahogyan feltetted a kérdést, abból úgy tűnik, hogy még elég tapasztalatlan vagy, max 18-19 éves. ráérsz még tapasztaltnak lenni. a nővel nem bizos, hogy minden rendeben van. inkább a saját korosztályoddal barátkozz. egy idő után a veled egy idősek is elég tapsztaltak lesznek. egy ilyen sztori filmekben vicces, de nagyon sok hátulütője lenne, ha belemennél egy ilyen dologba, szerintem udvariasan utasítsd el a hölgyet, biztosan talál magának egy másik fiatal fiút.
2008. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Amúgy 19 éves vagyok.
2008. szept. 21. 18:57
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
a legjobb női kor a 38 vágj bele jo lesz meglátod és ezek már nem kéretik magukat és hamarab eljutnak a csucsra ha ők már eleve akarják gyerünk dugni aztán meséld el jo köszi
2008. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Attol fugg, h :

1 HANY EVES VAGY TE?

2 Hogy nez ki az a neni? :D

2008. szept. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
háát,úgy látom azért a fejedben már megtörtént a dolog!szerintem"menj bele"!!!
2008. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az biztos: egy 38 évestől csak tanulhatsz!!! Türelemt, és tapasztalatot! Lehet csak 1-2 dugás lesz, de a későbbi barátnőid, feleséged még hálás is lesz érte! Nem vicc: Én is igy tanultam 1 gyermekes anyukától!!
2008. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!