Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem megy a szex! Mi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a szex! Mi lehet ennek az oka? Mit csináljunk másképpen?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves lány vagyok.A barátommal már 2,5 éve vagyunk együtt.Az a probléma, hogy a barátom nagyon hamar elér a csúcsra.Én pedig nagyon nehezen, van, hogy a 2.-3.aktus után sem sikerül elmennem, amiről tudom, hogy nem csak ő tehet.Mit tegyünk, hogy mindketőnknek jó legyen?
2008. szept. 21. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet már csak a szorongás miatt is nem sikerül,elég volt hozzá pár alkalom,mikor nem sikerült és ez teljesen elbizonytalanított.Próbálj meg ne arra koncentrálni,hogy Úr Isten,mikor megyek már el,hanem csak élvezd.és leheteőleg zárj ki minden zavaró tényezőt,zaj stb,vagy épp szülők.Biztos,hogy menni fog
2008. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néha, már a barátom olyan hamar elmegy, hogy az veszi el a kedvemet az egésztől.
2008. szept. 21. 15:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség! Mondd neki randi előtt, hogy verje ki magának. Utána hosszú előjáték! Ja, és jöhet az első rövid menet után a második, harmadik! Szánjatok rá időt, megéri!! Aztán majd az idő/kor/ s a rendszeres nemi élet meghozza gyümölcsét./ És, ezt komolyan mondom! Fogssz te még szükölni a karjaiban, hogy 3-4 orgaznus ami neked volt, hagyja már abba!!! Addig is sok gyakorlást...
2008. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!