Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Azt mondta a barátom, 3-4 sör...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátom, 3-4 sör miatt nem állt fel neki. Tényleg csak a pia miatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! tegnap lett volna a barátommal az 1. alkalom. Én még szűz vagyok ..ő már nem. az elején sájjal csinálta nekem, nagyon jó volt..aztán én voltam felül..2-3 lökés után mondtam h hagyjuk abba mert nagyon fáj. aztán én voltam alul..de nem állt fel aztán neki :S..igaz előtte ivott 3-4 sört ő azt mondta biztos a pia miatt. lehet ezt csak azért mondta, hogy engem nyugtasson? :(..én vagyok a hibás? :'(
2008. szept. 21. 11:50
 1/10 anonim válasza:
100%

JAJ DEHOGYIS!!!NE aggódj! Figyi, mi barátommal konkrétan FÉL évig próbálkoztunk. Bennem valami falszerűség nem engedte a behatolást:D, de néha neki nem állt fel. Aztán egyszercsak, mikor már nem stresszeltünk, mert kb az volt, h úgyse sikerül: összejött.

Valószínű pont amiatt konyult le neki, mert úgy érezte, hogy nem volt elég jó, mert neked fájt. Ettől az embernek hamar lekonyul a kedve. És jól tetted, hoyg szóltál, hogy fáj!:)

előbb utóbb minden tökéletes lesz, és majd csak nevettek a kezdeti döcögéseken:)

2008. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2.válaszoló tök hülye. Sztem a piának nincs köze ehhez. Az én férjem is szokott inni pár sört, mégsincs ilyen problémája. Viszont azt ne feledd, hogy nem csak neked fájhat a behatolás, hanem neki is, főleg ha te még szűz vagy. Lehet, hogy amiatt volt.
2008. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem áll föl, ha már keveset iszok, akkor sem. Vagyunk ezzel így egy páran. Amúgy érdekelne, mi lehet az oka, allergiás gyógyszer, valami vérnyomásos dolog, vagy mi.
2008. szept. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
piásan igen nehéz produkálni, és amit nagy nehezen összetudok hozni bebaszva az is jócskán alúlmúlja a józan állapotot.
2008. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de itt senki nem volt bebaszva. 3sörtől nem lesz senki részeg.
2008. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
őőő hát ez érdekes, én (19 éves szüz fiu :S ), metál részegen , ( 1 ü pezsgő, 1 sör, 3 martini, 2 garrone, 1 whisky, :D ), buliban táncoltam egy csajjal, meg eggyütt voltam, csak tapi volt meg csók,DE addig kb.másfél órán keresztül folyamatosan állt mint a beton!!! már cikinek éreztem hogy annyira kidagad a nadrágom odalenn, igy folyton magamhoz öleltem a csajt :))) szóval nem tudom piásan mit nem lehet teljesíteni...
2008. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
basszus, akkor itt mindenki überfrankó, nekem 34 sörtől már romlik a teljesítményem. nemtudtam hogy itt ekkora bikák vannak, bocsi
2008. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, én nem érzem magam bikának: De ha iszom egy keveset egész nap 2-3 felest sörrel, utána minimum 1 órás kufircolás! Sztem is az adoot szituval van probléma: Ha valaki szüz csajjal kezd, legalább addig maradjon józan mig a csajnak nem veszi el a szüzességét! Utána már lehet dinom-dánom!!!
2008. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem atomrészegen is feláll, a probléma olyankor inkább az szokott lenni hogy akkor nehezen tudok elmenni. A 3-4 sör még biztos nem lett volna baj, inkább az vette el a kedvét hogy neked fájt.
2008. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Exem atom részegen is tudott teljesiteni, mig a mostani párom sört ivott nem állt neki. Azóta pia nélkül csináljuk, és sokkal jobb, nem konyul le, és naon sokáig áll :P
2010. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!