Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól akar egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól akar egy lány szexelni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Lánytól függ... Mostanság már sokan 14éves koruk elött veszítik el a szüzességüket és sokan késöbb megbánják, de akkor úgy érzik, hogy jól tettél... Szerintem a legtöbben 17 éves koruk elött nem érettek rá... Én 15évesen vesztettem el, és megbántam.
2008. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Minden lánynak a fejében már akkor megfordul a gondolat, amikor igazán érdeklik a fiúk. Sajnos előbb, mint kellene. Szeintem 17 évesen sem érett egy fiatal a szexre, bár így érzik és ezért biztos lefognak pontozni. Elsősorban a szex örömszerzésre és nemzésre szolgálna. Szerintem kicsit átbillent csak az örömszerzésre a mérleg. Nem azt szeretném mondani, hogy akkor kell szexelni, mikor gyereket akar valaki. Kérdésedre válaszolva, a mostani fiatalok 13 éves kor környékén már biztos szeretnének. Sajnos általában sikerül is nekik.
2008. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyetertek az elottem szoloval..amugy lehet, hogy idealista vagyok, de a lanyok szerelmeskedni akarnak, nem szexelni..vagyis nem magara a szexre vagynak, hanem az egyuttlet intimitására, osszetartozas erzesere, stb.


Fiuknal szerintem maskepp megy.


Én 16 evesen vesztettem el, es szerintem hamar volt, bar ahogy látom, mostanaban ez az átlag.

2008. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
szia én 4éve veszítettem el 21évesen, és nem azért mert olyan ronda vagyok, hogy akkor állt velem szóba valaki, hanem mert akkor éreztem magam érettnek magam hozzá, és akkor találtam olyan pasit, akinek nem az volt az első, hogy az ágyába rángasson.
2008. szept. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én 16 éves voltam, a lány pedig 13, mindkettőnknek nagyon jó volt, azóta felnőttek vagyunk, külön váltak útjaink, ő Egyiptomban dolgozik én pedig pedagógus lettem, de egy dologban egyet értünk, jó volt mindkettőnknek és nem bántuk meg. Le lehet pontozni, de ez az igazság.
2008. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

"amugy lehet, hogy idealista vagyok, de a lanyok szerelmeskedni akarnak, nem szexelni..vagyis nem magara a szexre vagynak, hanem az egyuttlet intimitására, osszetartozas erzesere, stb."

Ez iszonyu nagy hulyeseg. En pl soha nem vagytam a szerelmeskedesre, csak a testi oromokre, es erosen gyanitom, hogy ez mar nem is lesz maskepp, es nem is szeretnem, hogy maskepp legyen.

Szoval egyenfuggo..

2008. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

én vagyok az idealista :D

Lehet, hogy egyenfuggo, meg attól függ, hogy mire van igenye.. en pl eleg nimfoman alkat vagyok, megse akarok a paromon kivul massal szerelmeskedni.

erzelem nelkul meg vegkepp nem csinaltam soha.

2008. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
11 csak nem tudja mi az es hogy vagyik ra .
2008. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Sztem egy lánynak meg kell éreznie: mikor jött el az idő, arra érdemes-e a fiu hogy a szüzességét Neki adja!

Van, akinél ez 13 év, van akinek 22 év. Sok függ a testi fejlettségtől is, és nem utolsó sorban a neveltetéstől is! Ha valakinek otthon tiltják a fiukkal való barátkozást, csak azért is megteszi.

2008. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!


sokan mondtak hogy keson ero tipus vagyok es ez igy is van...:P en 18 evesen veszitettem el a szuzessegemet egy 16 eves lannyal (neki is en voltam az elso) szerettuk egymast es nem bantuk meg soha . bar mar tobb mint egy eve nem vagyunk egyutt de meg tartjuk a kapcsolatot :)

2009. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!